Kategorijos
Informacija pirkėjui

Rinkiniai erotiškiems suvaržymo žaidimams

Suvaržymo žaidimas – tai jaudinanti patirtis poros intymiame gyvenime. Nors daugelis porų vis dar bijo ar nedrįsta išbandyti suvaržymo žaidimų, mokslininkų teigimu, tai pademonstruoja sveikus ir atvirus santykius. Svarbiausia – sveikas protas ir tam tikros taisyklės.

Kas yra suvaržymo žaidimas? Dažniausiai tokių žaidimų metu vienas iš partnerių vaidina dominuojančiojo rolę, o kitas tuo metu yra nuolankusis. Dominuojantis valdo situaciją, kuria taisykles – jis yra scenarijaus autorius, o nuolankusis pasiduoda visiems veiksmams ir perduoda visišką kontrolę į dominuojančio partnerio rankas. Kiekvieno suvaržymo žaidimo metu galima keistis rolėmis ir taip paįvairinti intymias sesijas. 2013 metais atlikta apklausa parodė, jog net 76% moterų visada renkasi nuolankiosios rolę, o tuo tarpu 48% vyrų renkasi dominuojančiojo vaidmenį bei 34% vyrų – nuolankiojo.

Sekso ekspertai ir psichologai spėlioja, jog suvaržymo žaidimų populiarumas šoktelėjo po sensaciją sukėlusio filmo „Fifty Shades of Grey“ (liet. „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“), kino ekranuose pirmą kartą pasirodžiusio 2015 m. Nors anksčiau manyta, jog tokius žaidimus praktikuoja psichologinių problemų turintys žmonės, Australijoje atlikta apklausa parodė, jog pastarieji neišsiskyrė jokiomis seksualinėmis problemomis ar didesniu stresu. Anaiptol, pasak mokslininkų, tokius žaidimus renkasi poros, kurios yra labai atviros ir mėgstančios eksperimentuoti.

Jeigu mėgstate eksperimentuoti ir jus uždega mintis apie antrankius, virves, švelnius plunksnų botagėlius ir dar daugiau suvaržymui skirtų sekso žaisliukų, tuomet pateikiame sąrašą, kuris padės apsispręsti renkantis žaidimo įrankius. Suvaržymo rinkiniai – tai jaudinanti patirtis.

Fifty Shades of Grey kolekcija

Tikriausiai nereikia daug pasakoti, kokia tai sekso žaislų kolekcija – tai oficialus žymiosios knygos „Fifty Shades of Grey“ sekso žaislų paketas. Nors jame galima rasti pačių įvairiausių prekių, nuo masažo žvakių iki vibratorių, didžioji dalis žaislų yra skirti suvaržymo žaidimams. „Fifty Shades of Grey“ kolekcija turi didelį intriguojančių suvaržymo rinkinių asortimentą:

Principles of Lust

Suvaržymo rinkinys leis uždengti savo mylimajam ar mylimajai akis juoda akių kauke, o riešus surišti švelniu, juodos spalvos raiščiu. Sužadinti partnerio aistras galėsite su švelniu, juodų plunksnų botagėliu, o kai veiksmas įkais, silikoninis penio žiedas sutvirtins partnerio erekciją. Ant piršto maunamas vibratorius suteiks dar daugiau stimuliacijos ir naujų, nepatirtų pojūčių.

Keep Still

Suvaržymo sistema leis mėgautis išskirtiniu suvaržymo žaisliuku, kuris leidžia čiurnų ir riešų antrankius išdėstyti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Sistema turi dvi poras antrankių, skirtų riešams ir čiurnoms, taigi galėsite supančioti savo antrąją pusę, o ji negalės pasipriešinti.

Kinky Fuckery

Erotinis rinkinys poroms, kuris suteiks galimybę surakinti Jo ar Jos rankas reguliuojamais, patogiais antrankiais ir gundyti arba bausti elegantišku, dirbtinės odos botagu. Atmosferai įkaitus, nesivaržydami panaudokite silikoninius, analinius karoliukus, silikoninį, vibruojantį penio žiedą ar silikoninius spenelių siurbtukus.

Dark Desire

Erotinis rinkinys poroms leis uždengti savo partneriui akis juoda akių kauke, supančioti Jam ar Jai rankas ir kojas juoda virve arba lipnia juosta ir gundyti vibruojančios kulkos ir plakimo mentės pagalba. Be to, rinkinyje rasite ir vibruojantį penio žiedą bei prostatos masažuoklį.

Hard Limits

Suvaržymo rinkinį sudaro keturi švelnūs atlasiniai antrankiai riešams ir kulkšnims, diržai ir akių kaukė. Prie antrankių pritvirtinti kabliukai leidžia kiekvieną antrankį sujungti tarpusavyje ir pritvirtinti prie komplekte esančių diržų, kuriais pririšite savo partnerį prie lovos.

Stand to Attention

Suvaržymo sistemą sudaro rankų ir kulkšnių antrankiai, kurie gali būti susegti tiek prie Stand to Attention sistemos, tiek prie kitų turimų suvaržymo aksesuarų arba tarpusavyje.

Populiarūs Romantika.lt suvaržymo rinkiniai

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje galite rasti daugiau nei 30 suvaržymo žaidimams skirtų rinkinių, kurių kainos yra nuo 15,48€ iki 168,98€. Rinkinio kaina priklauso nuo jame esančių sekso žaislų skaičiaus, jų kokybės ir funkcijų. Siūlome keletą populiariausių suvaržymo rinkinių:

Lovetoy Starter Kit

Rinkinyje rasite viską, ko reikia žaismingai ir saugiai kelionei į nuotykių ir fantazijų pasaulį ir sužinosite, kaip vaidmenų žaidimas gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Rinkinį sudaro net 10 skirtingų žaislų: antrankiai, akių kaukė, spenelių spaustukai, plunksnų botagėlis, penio mova, vibruojantis penio žiedas, vibruojantis kiaušinėlis, analinis kaištis, analinis vibratorius, dirbtiniai rožių žiedlapiai.

Limited Edition Ultimate

Rinkinys idealiai tiks poroms, žengiančioms pirmuosius žingsnius pažintyje su intriguojančiu fetišo ir BDSM pasauliu, bei puikiai pasitarnaus ir toms, kurios tokius žaidimus jau yra pamėgusios ir nori praplėsti savo intymių žaislų kolekciją. Rinkinyje rasite net 11 skirtingų sekso žaislų, todėl tai suteiks puikią galimybę išbandyti įvairius suvaržymo žaidimus.

BDSM Starter Kit

Rinkinyje rasite visko, ko reikia žaismingai ir saugiai kelionei į nuotykių ir galimybių pilną fetišo pasaulį. Sužinokite, kaip vaidmenų žaidimas gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Patirkite kaip visiškas atsidavimas, pasitikėjimas ir pagarba suteikia intymumui papildomą malonumo lygį. Aštuoni sekso žaislai laukia Jūsų šiame rinkinyje.

Erotiški suvaržymo žaidimų scenarijai

 • Taisyklės nuolankiajam. Šis scenarijus puikiai tiks tiems, kurie dar tik pradeda suvaržymo žaidimus – paimkite popieriaus lapą ir surašykite šias taisykles, kurių turi laikytis nuolankusis:
  1. Nuolankusis turi daryti viską, kas jam liepiama (žinoma, prieš tai susitarus, kokios yra Jūsų galimybių ribos);
  2. Nuolankusis negali daryti nieko, ką sugalvoja pats;
  3. Nuolankusis negali kalbėti, nebent to paprašo dominuojantysis;
  4. Nuolankusis negali užmegzti akių kontakto su dominuojančiuoju, nebent to paprašo jis pats.
 • Įrodyk savo atsidavimą. Pagal šį scenarijų, nuolankusis turi sukurti dalykų sąrašą, kuriuos jis galėtų padaryti dėl dominuojančiojo. Į sąrašą galite įtraukti tokius erotiškus veiksmus, kaip analinis seksas, mylėjimasis prabudus vidury nakties, antkaklio nešiojimas ir kiti;
 • Išsirink savo bausmę. Scenarijus panašus į pirmąjį, tačiau šiame sąraše nuolankusis nurodo, kokias bausmes jis norėtų gauti. Pavyzdžiui, bausmė botagėliu, spenelių spaustukais, antrankiais ar bet kokiais kitais suvaržymo žaislais;
 • Leidimo prašymas. Dar vienas paprastas scenarijus – prieš kažką darydamas, nuolankusis kiekvieną kartą turi gauti dominuojančiojo leidimą;
 • Žaidimas rolėmis. Ko gero populiariausias ir vienas smagiausių suvaržymo žaidimų yra žaidimas rolėmis. Abu partneriai turi išsirinkti po rolę ir jas vaidinti viso žaidimo metu. Pavyzdžiui, galite rinktis tokias roles, kaip: karalius ir karalienė, mokytojas ir mokytoja, policininkas ir vagis, detektyvas ir nusikaltėlis ar žymi garsenybė ir jos asistentas.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis