Masturbatorių priežiūrai

29 prekės

Jei turite masturbatorių, tikriausiai jau žinote, kad jų naudojimas nėra tik malonumas – tai reikalauja ir specialios priežiūros. Jei norite, kad sekso žaislas masturbacijai Jums tarnautų ilgiau, išlaikytų medžiagos vientisumą ir išliktų estetiškas rekomenduojama naudoti 3 priemones. Kartu su iš minkštos ir elastingos medžiagos pagamintais masturbatoriais visada naudokite lubrikantą, po naudojimo kruopščiai plaukite ar valykite sekso žaislams skirtu valikliu, būtinai leiskite medžiagai visiškai išdžiūti ir nepamirškite specialiai sekso žaislams skirtos pudros. 

Masturbatorių priežiūros priemonių kaina

Itin tikroviški, žinomų gamintojų ir didesni masturbatoriai kainuoja tikrai daug, todėl į jų priežiūrą investuoti neabejotinai verta. Lubrikantai, valikliai ir pudros kainuoja mažiau ar apie 10 €, o įvairiausius aksesuarus patogesniam ar įvairesniam jų panaudojimui galite įsigyti nuo 30 €.

Masturbatorių priežiūros priemonės Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Gamintojai, gaminantys masturbatorius dažniausiai sukuria ir prekių liniją, skirtą jų priežiūrai. Fleshlight masturbatoriai turi jiems skirtus valiklį, pudrą ir lubrikantus, tačiau juos galite naudoti ir kitų gamintojų prekėms. Puikiai pirkėjų vertinami Tenga lubrikantai yra sukurti specialiai masturbacijai.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 1
  2. 1
  3. 1
  4. 1
  5. 3
  6. 14
  7. 1
  8. 1
  9. 6
Prekės 2929

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis