Menstruacinės taurelės ir tamponai

8 prekės

Pristatome Jums tikrą perversmą moterų higienos pasaulyje – naujuosius, nepastebimus tamponus. Šie tamponai yra kur kas patogesni už įprastinius, nes neturi jokio siūlo, ir gali išbūti viduje iki 8 val. Galite sportuoti, plaukioti baseine ar netgi... mylėtis! Itin švelnūs ir minkštučiai, lengvai prisitaiko prie Jūsų kūno.

Menstruacinė taurelė – tai saugi, gamtai draugiška, ekologiška ir patikima priemonė, pakeičianti įprastus tamponus ar įklotus. Šis produktas makšties viduje gali išbūti iki 8 ar net 12 valandų ir padeda jaustis švariai, gaiviai ir saugiai visomis dienomis. Su menstruacine taurele galėsite sportuoti, mankštintis, maudytis baseine ar jūroje, todėl tai ne tik patogus, bet ir itin ekonomiškas, ilgaamžis produktas.

Higienos prekių moterims kaina

Diskretiškų tamponų kaina priklauso nuo perkamo jų kiekio ir ar Jūs rinksitės įprastus, ar sudrėkintus tamponus. Jei norite išbandyti šią naujovę, vertėtų pirmą kartą įsigyti mažesnę tamponų pakuotė, kurių kaina prasideda nuo 5,48 €. Tuomet, jei nuspręsite, jog jie Jums tinka, galėsite jų įsigyti ir daugiau.

Taurelės ir tamponai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Pamėginkite šią naujovę ir mes pažadame, jog nebegalėsite be jų gyventi. Tai visiškai nepastebima ir puiki alternatyva įprastoms higienos priemonėms. Joy Division bei Beppy diskretiški tamponai palengvins Jūsų gyvenimą, o atostogų metu jie taps tiesiog nepakeičiami. Skirtingos talpos taurelės patenkins individualius kiekvienos moters poreikius.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 2
  2. 1
  3. 3
  4. 2
Prekės 88

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis