Joy Division

Joy Division

28 prekės

Joy Division kompanijos siekis – kurti erotinės gyvensenos produktus, atitinkančius aukščiausią kokybės standartą. Ši kompanija itin didelį dėmesį skiria besikeičiančiai pasaulio dinamikai, todėl nuolat atnaujina savo produktus bei ekologijai, kuriai skiria ypač didelį dėmesį.

Jau dvidešimt metų gyvuojanti kompanija savo produktus kuria ir gamina išimtinai Vokietijoje. Joy Division tapo viena pirmaujančių Europos erotinių prekių gamintojų po to, kai pristatė pirmąjį, 100 proc. organišką lubrikantą „Bioglade“ ir populiariausiu Europoje tapusį lubrikantą „Aqua Glide“, kurie nepraranda savo populiarumo iki šiol.

Šiuo metu Joy Division siūlo itin platų sekso žaislų bei intymiosios kosmetikos prekių pasirinkimą: pačių įvairiausių skonių, natūraliomis medžiagomis papildytus oralinius lubrikantus, švelnios tekstūros ir ilgai išliekančius analinius lubrikantus, šildančius, aromatingus masažo aliejus, erotinius, aistrą uždegančius lašus bei stimuliuojančius kremus bei sekso žaislus.

Sekso žaislai pagaminti iš medicininio silikono, kuris nesukelia alergijų ir yra visiškai saugus kūnui. Spalvingi, neįprastų formų žaislai suteikia stiprią stimuliaciją, o lengvai valdomos, kintančios vibracijos garantuoja nepakartojamą malonumą solo bei poros žaidimuose.

Ši kompanija, pristato ir itin moterims aktualią, inovatyvią naujieną – besiūlius tamponus, kuriuos ne tik paprasta įdėti ir išimti, bet ir galima išlaikyti savyje, nesirūpinant dėl keitimo, net 8 val. Su šiais unikaliais tamponais galima sportuoti, lankytis baseine, paplūdimyje ir netgi... mylėtis.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
  1. 15
  2. 5
  3. 3
  4. 3
  5. 4
  6. 3
  7. 4
  8. 2
Veikimas
  1. 1
  2. 1
Prekės 2828

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis