Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibratoriai

Sekso žaislas, vertinamas tiek moterų, tiek vyrų, tiek porų – Jo Didenybė Vibratorius. Šiuolaikiniai vibratoriai pasižymi lengvu valdymu, patogiu įkrovimu ir išmaniųjų technologijų sukurtomis, beveik neribotomis galimybėmis. Gaminami iš saugių, nealergizuojančių medžiagų: silikono, plastiko, stiklo, metalo, latekso ir kitų medžiagų. Medžiagos yra itin svarbios – vibratoriai, pagaminti iš kietesnės medžiagos, leidžia mėgautis aštresne vibracija ir yra slidesni, o pagaminti iš lankstesnių medžiagų dovanoja subtilesnius, švelnesnius pojūčius. Atitinkamai, įvairiomis tekstūromis puoštas, grublėtas vibratorius teiks stipresnę stimuliaciją, nei lygus ir glotnus. Jeigu Jūs nekantraujate išsirinkti šį puikų sekso žaislą, tačiau esate priblokštas spalvų ir dizaino įvairovės, nesijaudinkite – mes Jums padėsime. Atidžiai perskaitykite žemiau pateikiamą informaciją ir išsirinkite tokį vibratorių, kuris geriausiai atitiks Jūsų ar Jūsų partnerio poreikius.

Klasikiniai vibratoriai

Klasikiniai vibratoriai – tiesūs, lygūs ir sukurti vaginaliniam įsiskverbimui. Dažniausiai – glotnaus paviršiaus ir vidutinio dydžio (15-20 cm) ir tinka ieškantiems pirmojo žaisliuko. Universalūs, todėl gali būti naudojami ir kitų erogeninių zonų stimuliacijai. Santūrias formas kompensuoja plati spalvų paletė.

Vibratoriai kiškučiai

Vibratoriai, turintys mažesnę atšaką, skirtą klitorio stimuliacijai. Naudojantis vibratoriumi kiškučiu, viena, pagrindinė dalis, įvedama į makštį, o mažesnė atšaka prisiglaudžia prie klitorio, ir vibruodama, jaudrina jį, leisdama patirti klitorinį orgazmą. Taip moteriai yra suteikiamas dvigubas vibracijos malonumas.

Porų vibratoriai

U formos vibratoriai, kurių viena dalis įskverbiama į partnerę ir sueities metu stimuliuoja G tašką ir partnerio penį, o kita – klitorį, todėl abu partneriai gali mėgautis vibracijos teikiamu malonumu. Vibracijos programos ir intensyvumo lygiai dažniausiai yra valdomi pulteliais arba išmaniosiomis programėlėmis.

G taško vibratoriai

G taško vibratoriai yra sukurti taip, jog leistų patirti G taško orgazmą ar netgi moterišką ejakuliaciją. Iš kitų vibratorių tipų, G taško vibratoriai išsiskiria lenkta, tvirta, dažnai didesne ir stipriau išreikšta galvute, kuri ir stimuliuoja G tašką. Šio tipo vibratoriai pasižymi pačia didžiausia formų ir tekstūrų įvairove.

Tikroviški vibratoriai

Sekso žaislai, labiausiai panašūs į vyrišką pasididžiavimą. Dauguma jų pagaminti naudojant naujausias technologijas, todėl tiksliai atkartoja žmogaus odą. Turi išreikštą penio galvutę, yra išvagoti venų raštu, kai kurie ir su sėklidėmis. Įvairių odos atspalvių ir dydžių: nuo standartinių, iki itin įspūdingų.

Vibruojantys kiaušinėliai

Nedideli, ovalios formos vibratoriai, naudojami vaginalinei ir erogeninių zonų stimuliacijai. Dėl savo mažo dydžio yra nepastebimi ir diskretiški, lengvai gali tapti Jūsų paslaptimi. Veikia galingai, galima rinktis įvairias vibracijos programas. Kai kurie modeliai gali būti valdomi pulteliu ar išmaniąja programėle.

Klitoriniai vibratoriai

Nedideli vibratoriai, skirti pasiekti klitorinį orgazmą. Sukurti specialiai klitorio stimuliacijai, tačiau gali būti naudojami ir visų erogeninių zonų masažui. Klitoriniai vibratoriai pasižymi intensyviomis vibracijomis, tačiau dažniausiai tylūs ir diskretiški. Pačių įvairiausių formų ir spalvų.

Magic Wand

Sukurti išskirtinai išorinei stimuliacijai, idealiai tinka norint pasiekti klitorinį orgazmą. Tai didesni, dažniausiai 17-35 cm ilgio žaislai, turintys patogią, ergonomišką rankeną. Tinka erogeninių zonų stimuliacijai ir viso kūno masažui. Itin galingi, su itin didele vibracijų programų skale, dažnai įkraunami.

Išoriniai vibratoriai

Vibratoriai, skirti tik išoriniam erogeninių zonų: klitorio, spenelių, tarpvietės stimuliacijai ir viso kūno masažui. Dažniausiai – nedideli, telpantys delne ir pasižymintys intensyviomis vibracijomis, bet veikiantys tyliai ir diskretiškai. Didelis įvairių tipų, dydžių, formų ir spalvų pasirinkimas.

Analiniai vibratoriai

Nedidelio, dažniausiai 1-3,5 cm skersmens vibratoriai, sukurti taip, jog stimuliuotų išangės viduje esančias, itin jautrias nervų galūnėles ir suteiktų stiprius orgazmus. Kai kurie turi lenktą galvutę, kuri stimuliuoja prostatą. Didelis įvairių tekstūrų, formų ir spalvų pasirinkimas.

Įvairūs vibratoriai

Išskirtinio dizaino, išskirtinėms stimuliacijoms sukurti vibratoriai. Tarp šios kategorijos prekių rasite oralinį seksą imituojantį vibratorių, klitorinį stimuliatorių, elektrostimuliatorių, išmaniuosius, dėvimus, automatinius vibratorius ir kitus – visi jie sukurti visapusiškam Jūsų pasitenkinimui.

Vibratoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite didžiausią klasikinių, tikroviškų, masažuoklių, kiaušinėlių, analinių ir porų vibratorių pasirinkimą. Mes atrinkome geriausių pasaulio gamintojų prekinius ženklus, kurie pasižymi išskirtine kokybe ir dizainu. LELO, Swan, SVAKOM, We-Vibe, Satisfyer, Fun Factory, ToyJoy, bswish ir kitos kompanijos pasirūpino, kad Jūs gautumėte tai, kas suteiks aukščiausią pasitenkinimą. Įvairių dydžių, apimčių, tekstūrų ir formų, nuo klasikinio iki futuristinio, todėl vibratorių mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinks kiekvienas.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (3)
 2. (22)
 3. (165)
 4. (5)
 5. (7)
 6. (15)
 7. (25)
 8. (164)
 9. (94)
 10. (39)
 11. (14)
 12. (12)
 13. (6)
 14. (7)
 15. (9)
 16. (54)
 17. (6)
 18. (7)
Ilgis, cm
 1. (151)
 2. (154)
 3. (157)
 4. (168)
 5. (40)
 6. (15)
Skersmuo, cm
 1. (69)
 2. (159)
 3. (271)
 4. (121)
 5. (49)
 6. (13)
Gamintojas
 1. (18)
 2. (28)
 3. (29)
 4. (20)
 5. (21)
 6. (33)
 7. (29)
 8. (90)
 9. (17)
 10. (48)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis