Kategorijos
Informacija pirkėjui

Įvairūs vibratoriai

Vis dar negalite išsirinkti TO vienintelio? Jūsų patogumui surinkome ekstravagantiškiausių, įdomiausių dizainų vibratoriai. Išskirtinio dėmesio nusipelno oralinį seksą simuliuojantis vibratorius, sukurtas tam, jog galėtumėte mėgautis šia simuliacija be savo antrosios pusės pagalbos. Išmėginkite ir išmaniuosius ar dėvimus vibratorius. Siūlome Jums ir tikrą perversmą erotikos prekių srityje sukėlusį vibratorių elektrostimuliatorių.

Įvairių vibratorių kaina

Vibratoriaus kainą nulemia jo funkcijos, galimybės, medžiagos bei gamintojas. Mažą, pirmosioms solo ar poroms žaidimų patirtims, skirtą vibratorių galite įsigyti nuo 15 €. 20-30 € kainuojantis vibratorius, dažniausiai silikoninis, turi įvairesnes vibracijos programas. Norint įsigyti silikoninį, įkraunamą vibratorių ar stimuliatorių, su papildomomis funkcijomis, vertėtų investuoti nuo 50 €. Spalvų, dydžių, kainų ir galimybių gausa leis Jums išsirinkti labiausiai tinkantį.

Įvairūs vibratoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Niekaip neišsirenkate sau tinkamo vibratoriaus? Kviečiame Jus pasižvalgyti Įvairių kategorijoje, kur, Jūsų patogumui, mes atrinkome pačius įdomiausius, pačius egzotiškiausius ir įspūdingiausius vibratorius! Išbandykite ekstravagantiškuosius MiaMaxx , novatoriškuosius Svakom bei Satisfyer, kokybiškuosius Fun Toys. Sudrebinkite savo intymųjį gyvenimą ir pakeiskite jį negrįžtamai.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (9)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (10)
 5. (9)
 6. (3)
 7. (1)
 8. (2)
 9. (1)
 10. (1)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (2)
 3. (2)
 4. (4)
 5. (14)
 6. (1)
 7. (2)
 8. (1)
 9. (3)
 10. (5)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis