Feromonai moterims

30 prekių

Kiekviena dailiosios lyties atstovė išskiria natūralius chemikalus, kurie traukia priešingos lyties asmenis. Deja, kiekvieną rytą, prausiantis duše ir naudojant higienos priemones, pačios to nežinodamos, moterys nuplauna dalį savo nematomo žavesio... Mes siūlome patogų ir patrauklų gundymo būdą – feromoninius kvepalus, papildytus kvapiu aromatu, arba bekvapius – šiuos galėsite sumaišyti su savo mėgstamais kvepalais. Tai maža, moteriška gudrybė, leisianti mėgautis padidėjusiu priešingos lyties atstovų dėmesiu ir išaugusiu pasitikėjimu savimi.

Feromonų moterims kaina

Jei norite įsigyti feromonus, pritraukiančius stipriosios lyties atstovų dėmesį, Jums tikrai nereikia išlaidauti, nes mes galime pasiūlyti prekių net nuo 10 €. Už 10-15 € galite įsigyti feromoninius kvepalus, o nedidelės talpos buteliuką galėsite nešiotis rankinėje ir visada turėti su savimi. Didesnės talpos kvepalų buteliukai, priklausomai nuo gamintojo, gali kainuoti ir iki 50 €. Už 15 € pas mus galite įsigyti ir skutimosi kremus, kurių sudėtyje yra feromonų. Vasarai idealiai tinka lengvos konsistencijos kūno dulksnos.

Feromonai moterims Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Rinkitės nedidelius, 5-15 ml buteliukus, atrasiančius vietos Jūsų rankinėse, kad galėtumėte pasikvėpinti bet kur ir bet kada, ar ekonomiškas 50-100 ml pakuotes. Mūsų asortimente – feromoniniai kvepalai ir purškalai kosmetinį stalelį puošiančiuose, ar diskretiškuose buteliukuose. Rekomenduojame dėmesį atkreipti į Eye of Love, Hot, Ruf gaminius.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Tūris, ml
 1. 15
 2. 2
 3. 14
 4. 7
 5. 10
Gamintojas
 1. 1
 2. 1
 3. 13
 4. 4
 5. 1
 6. 3
 7. 5
 8. 1
 9. 1
Prekės 3030

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis