Kategorijos
Informacija pirkėjui

Magic Wand

„Magic Wand“ – tai didesni, maždaug 17-35 cm ilgio masažuokliai, turintys švelnią, masažui skirtą galvutę ir ilgą, patogią laikyti, rankeną. Paprastas, nesudėtingas dizainas, vibracijos, svyruojančios nuo stiprių iki itin galingų leido šiems masažuokliams užkariauti pasaulį. Šio tipo masažuokliai skirti išorinei erogeninių zonų stimuliacijai ir viso kūno masažui. Rinkitės iš įvairaus dydžio bei spalvų, įkraunamų ar veikiančių su elementais, dalinai arba visiškai atsparių vandeniui „Magic Wand“ vibratorių.

Magic Wand masažuoklių kaina

Masažuoklio kainą nulemia jo turimos vibracijos programos, funkcijos, galimybės, naudojamos medžiagos bei gamintojas. Iš plastiko pagamintą masažuoklį, veikiantį su elementais galite įsigyti nuo 35,98 €. 40-50 € kainuojantis masažuoklis dažniausiai yra pagamintas iš silikono, turi kelias vibracijos programas. Norint įsigyti silikoninį, įkraunamą masažuoklį, su papildomomis funkcijomis, jis gali kainuoti nuo 50 €. Plati spalvų, dydžių, kainų įvairovė leis kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkantį.

Magic Wand masažuokliai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt rasite iš tiesų didelį „Magic Wand“ masažuoklių pasirinkimą. Čia rasite ir pačių prabangiausių, LELO, ar Satisfyer kompanijos gaminių, galingųjų Doxy, unikalių šylančių masažuoklių iš Svakom ir geru kokybės ir kainos santykiu pasižyminčių kompanijų Love Magic, Rosy Gold, ToyJoy ar Pixeysukurtų žaisliukų. Aukštos kokybės, universalūs sekso žaislai gali tapti viena geriausių Jūsų investicijų į intymiojo gyvenimo gerovę bei sveikatą.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (4)
 2. (23)
 3. (2)
 4. (2)
 5. (17)
 6. (5)
 7. (5)
 8. (1)
 9. (1)
Maitinimas
 1. (7)
 2. (5)
Gamintojas
 1. (4)
 2. (7)
 3. (3)
 4. (3)
 5. (2)
 6. (4)
 7. (8)
 8. (3)
 9. (3)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis