Kategorijos
Informacija pirkėjui

Elektrostimuliatoriai

Iš pradžių elektrostimuliacija buvo pradėta naudoti medicinoje, ir tik kiek vėliau pritaikyta intymiame gyvenime. Gilyn besiskverbiantys elektros impulsai pasiekia ir sutraukinėja raumenų sluoksnius, kurių žmogaus pirštai nepajėgtų užčiuopti. Elektrostimuliatoriai – tai sekso žaislai, kurie stimuliuoja nervų šakneles, esančias intymiose zonose, ir suteikia didelį pasitenkinimą. Elektrostimuliatoriai dovanoja ne tik dilgčiojimą, bet netgi kvapą gniaužiančią elektros iškrovą bei pulsaciją.

Elektrostimuliatorių kaina

Elektrostimuliatorių kainos yra paremtos unikalia elektrostimuliacine technologija, išskirtinėmis funkcijomis ir saugiomis medžiagomis. Norėdami investuoti į saugų, aukštos kokybės sekso žaislą, rinkitės iš elektrostimuliatorių – vibratorių, kurių kaina prasideda nuo 99,98 €. Šio tipo sekso žaislai yra verti investicijos, kadangi padovanos unikalius, į nieką nepanašius pojūčius.

Elektrostimuliatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektrostimuliacinių sekso žaislų aukštą kokybę, funkcionalumą ir saugumą užtikrina tokie gamintojai kaip ElectroShock ir Mystim. Platus asortimentas leis pasirinkti tarp prostatos masažuoklių, analinių kaiščių, vibratorių ir vibratorių kiškučių. Romantika.lt elektroninė parduotuvė stengiasi, jog čia kiekvienas klientas rastų tai, ko trokšta.

Filtruoti
Kaina
-
Gamintojas
  1. (2)
  2. (1)
  3. (5)
  4. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis