Elektrostimuliatoriai

12 prekių

Iš pradžių elektrostimuliacija buvo pradėta naudoti medicinoje, ir tik kiek vėliau pritaikyta intymiame gyvenime. Gilyn besiskverbiantys elektros impulsai pasiekia ir sutraukinėja raumenų sluoksnius, kurių žmogaus pirštai nepajėgtų užčiuopti. Elektrostimuliatoriai – tai sekso žaislai, kurie stimuliuoja nervų šakneles, esančias intymiose zonose, ir suteikia didelį pasitenkinimą. Elektrostimuliatoriai dovanoja ne tik dilgčiojimą, bet netgi kvapą gniaužiančią elektros iškrovą bei pulsaciją.

Elektrostimuliatorių kaina

Elektrostimuliatorių kainos yra paremtos unikalia elektrostimuliacine technologija, išskirtinėmis funkcijomis ir saugiomis medžiagomis. Norėdami investuoti į saugų, aukštos kokybės sekso žaislą, rinkitės iš elektrostimuliatorių – vibratorių, kurių kaina prasideda nuo 70,98 €. Šio tipo sekso žaislai yra verti investicijos, kadangi padovanos unikalius, į nieką nepanašius pojūčius.

Elektrostimuliatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektrostimuliacinių sekso žaislų aukštą kokybę, funkcionalumą ir saugumą užtikrina gamintojas Mystim. Šios kategorijos asortimentas leis pasirinkti tarp vibruojančių kiaušinėlių, vibratorių ir vibratorių kiškučių. Romantika.lt elektroninė parduotuvė stengiasi, jog čia kiekvienas klientas rastų tai, ko trokšta.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 9
 2. 1
 3. 2
Ilgis, cm
 1. 2
 2. 1
 3. 2
 4. 1
 5. 5
 6. 2
Skersmuo, cm
 1. 1
 2. 7
 3. 2
Kontaktinė medžiaga
 1. 10
 2. 2
Atsparumas vandeniui
 1. 7
 2. 1
 3. 4
Maitinimas
 1. 12
Gamintojas
 1. 1
 2. 7
 3. 2
 4. 1
 5. 1
Prekės 1212

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis