Kosmetika analiniam seksui

17 prekių

Svajojate apie naujus, kvapą gniaužiančius potyrius? Pasitelkę į pagalbą specialias kosmetikos priemones, analiniu seksu užsiimti galėsite drąsiai ir saugiai. Priemonės, sukurtos specialiai analiniam įsiskverbimui, priklausomai nuo pasirinkto gaminio, atpalaiduoja, vėsina, ramina, sumažina jautrumą, bet jokiu būdu ne malonumą. Įsiskverbimas bus lengvesnis, ne toks skausmingas, nesukels diskomforto jausmo, todėl galėsite atsiduoti vien tik malonumui.

Intymios kosmetikos analiniam seksui kaina

Purškalai, kremai, geliai ir serumai, sukurti specialiai analiniam seksui kainuoja nuo 7,98 €. Tai patogios vartoti priemonės, nedideliuose buteliukuose, patogiuose keliaujant, dažniausiai su dozatoriumi. Jos naudojasi labai taupiai, be to jos suteikia ir lubrikaciją. Aukštesnės kokybės ir stipresnės koncentracijos priemonės kainuoja apie 20 €.

Kosmetika analiniam seksui Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Intymios kosmetikos priemonės, sukurtos analiniams žaidimams, gali atpalaiduoti raumenis, raminti ar palengvinti įsiskverbimą. Aukštos kokybės Pjur, Intimate Earth, Hot kremai, geliai ir purškalai leis džiaugtis komfortiškais ir saugiais meilės džiaugsmais. Visas priemones galite naudoti poros ir solo žaidimams su sekso žaislais.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Veikimas
 1. 10
 2. 2
 3. 7
 4. 2
 5. 2
 6. 2
Gamintojas
 1. 1
 2. 1
 3. 3
 4. 2
 5. 1
 6. 1
 7. 1
 8. 1
 9. 2
 10. 1
 11. 1
 12. 2
Daugiau
Prekės 1717

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis