Romantika.lt dovanų kuponai ir rinkiniai

12 prekių

Tik pagalvokite, kiek laiko sugaištate ieškant tobulos dovanos? Atrinkome ir į Romantika.lt rinkinius sudėjome pirkėjų pamėgtus ir puikiai įvertintus produktus. Juos supakavome į stilingą dėžutę, perrišom subtiliu kaspinu - rinkiniai atrodo itin elegantiškai. Iškart paruošti dovanoti, tad sutaupysite nemažai laiko, kadangi nereikės sukti galvos dėl dailios pakuotės. Rinkinio pranašumas ir tas, kad rinkdamiesi kiekvieną produktą atskirai turėtumėte tam skirti daug savo laiko, o ir kainuotų viskas daugiau, tad rinkinys leis taupyti ir laiką, ir pinigus.

Dovanodami Romantika.lt dovanų kuponą niekada neprašausite pro šalį ir galėsite nesijaudinti, kad padovanojote ne tą dovaną. Tai galimybė rinktis iš plataus mūsų elektroninės parduotuvės asortimento, kur kiekvienas tikrai ras tai, kas išpildys jų slapčiausius troškimus. Galite rinktis iš 4 siūlomų dizainų – klasikiniai, juodos ir rožinės spalvos kuponai „Romantika“ bei klasika, ar žaismingi, šmaikštaus dizaino kuponai „Pokštas“ ir „Siurprizas“. Taip pat galite pasirinkti kupono vertę – 30 €, 50 €, 100 € ir 200 €. Pasirinktos vertės dovanų kuponas nudžiugins artimą žmogų galimybe išsirinkti dovaną, kurios jis labiausiai trokšta ir leis mėgautis romantiškomis akimirkomis.

Nesvarbu, ar dovana yra skirta moteriai, ar vyrui, o galbūt norite nustebinti artimą draugų porą, apsilankę el. parduotuvėje Romantika.lt, jie tikrai išsirinks nepamirštamus įspūdžius teikiančią dovaną.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Prekės 1212

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis