Kategorijos
Informacija pirkėjui

Prabangūs vibratoriai

Jei mėgstate prabangą, esate estetai visur ir visada, mėgstate unikalaus dizaino daiktus ir vertinate aukštą kokybę, Jums privalu turėti ir prabangų vibratorių. Kokybe ir išskirtiniu dizainu pasižymintys sekso prekių gamintojai gali pasiūlyti platų prabangių vibratorių pasirinkimą. Šie vibratoriai pasižymi daugiafunkcinėmis vibracijos programomis, yra įkraunami, be to, gerai ir greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Dėl prabangaus įpakavimo, tokie vibratoriai gali tapti puikia dovanos idėja, kuri savininkei padovanos nepamirštamas malonumo akimirkas.

Prabangių vibratorių kaina

Vibratoriai, kainuojantys apie 100 € ir daugiau, yra tiek verti ne vien dėl naudojamų medžiagų ar pasaulyje žinomo gamintojo. Visi, šioje kategorijoje esantys vibratoriai, turi unikalias funkcijas ir galimybes. Jūs galite įsigyti itin galingą ar šylantį sekso žaisliuką, išmaniąja programėle valdomą vibratorių, masažuoklį, imituojantį oralinį seksą, ar netgi vibratorių su elektros stimuliacija. Tai aukščiausios kokybės ir plačiausių galimybių sekso žaislai, kuriais mėgautis galima ne tik po vieną, bet taip pat labai smagu išbandyti ir dviese.

Prabangūs vibratoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Didžiausią grakščių, elegantiškų vibratorių ir masažuoklių kolekciją siūlo kompanija LELO, tapusi kone prabangos sinonimu. Moteriška elegancija dvelkiantys Svakom pakerės subtilumu ir savo galimybėmis. Ryškieji kiškučiai Swan yra tradicinių formų, tačiau dvelkiantys prabanga ir itin funkcionalūs. Slapta svajojantiems apie naujus potyrius, reikėtų pasižvalgyti tarp kompanijos Mystim vibratorių-elektrostimuliatorių. Na, o labiausiai išdykę, turėtų atkreipti dėmesį į Fun Toys vibratorius, ar išmaniąja programėle valdomus We-Vibe.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (1)
 2. (14)
 3. (3)
 4. (9)
 5. (8)
 6. (4)
 7. (2)
Ilgis, cm
 1. (15)
 2. (1)
 3. (9)
 4. (8)
 5. (7)
 6. (4)
Skersmuo, cm
 1. (2)
 2. (1)
 3. (18)
 4. (11)
 5. (1)
 6. (1)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (25)
 5. (5)
 6. (1)
 7. (1)
 8. (2)
 9. (5)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis