Kategorijos
Informacija pirkėjui

Konfidencialus pirkimas

Savo klientų privatumą laikome prioritetu Nr. 1, todėl ypatingą dėmesį skiriame apsipirkimo konfidencialumui, privatumui bei saugumui užtikrinti. Apie mūsų parduotuvėje įsigytas prekes niekas nesužinos, nes:

Prekės pristatomos neutralioje pakuotėje ir be jokių atpažinimo ženklų
Siuntos siuntėjas ir pardavėjas - įmonė neutraliu pavadinimu
Prekes galite įsigyti ir neužsiregistravę mūsų elektroninėje parduotuvėje

Neutralios siuntų pakuotės

Dauguma mūsų klientų pageidauja savo pirkinius apsaugoti nuo pašalinių akių, todėl visos prekės yra pakuojamos į niekuo neišsiskiriančias, rudo kartono dėžutes arba baltus, nepermatomus vokus. Pakuotės išorėje nėra informacijos apie siuntos turinį, nėra užrašyto el. parduotuvės pavadinimo, siuntėjas - įmonė neutraliu pavadinimu. Siuntą pristatantis kurjeris arba pašto darbuotojas nėra informuojamas, apie siuntos turinį.

Siuntų pavyzdžiai
Siuntų pavyzdžiai

Privatumo politika

Klientų prašome pateikti tam tikrus minimalius duomenis, kurie yra būtini pristatyti prekes Jūsų pasirinktu būdu. Šie duomenys yra naudojami tik užsakymų vykdymui.

Minimalūs duomenys užsakymų pristatymui

terminalai
Telefono numeris
paštomatai
Telefono numeris
kurjeris
Siuntos gavėjas Pristatymo adresas Telefono numeris
Pickup tinklas
Telefono numeris
pašto skyriai
Siuntos gavėjas Pristatymo adresas Telefono numeris

Pristatymui į LP Express, Omniva terminalus ir DPD Pickup tinklą yra reikalingas tik mobilaus telefono numeris bei el. pašto adresas. Pasirinkus pristatymą kurjeriu arba į Lietuvos pašto skyrius – siuntos gavėjas ir tikslus pristatymo adresas. Užsakymo metu pateikti asmens duomenys yra saugomi tik tiek, kiek yra būtina, o vėliau automatiškai sunaikinami.

Saugus naršymas ir apsipirkimas

Jūsų privatumu rūpinamės ne tik žodžiais. Elektroninė parduotuvė yra pasiekiama tik saugiu SSL protokolu, o visi duomenys tarp Jūsų įrenginio ir mūsų yra šifruojami stipriais ir patikimais algoritmais, taip pat žinomais kaip Strong SSL. Todėl niekas negali stebėti ar sekti, kokias prekes žiūrėjote ir užsisakėte. Maksimalią lankytojų privatumo apsaugą užtikrina tai, jog Romantika.lt parduotuvė kiekvieną dieną yra audituojama pagal McAfee Secure programą.

Jūsų duomenų apsauga

Visi iš Jūsų gauti duomenys yra tvarkomi taikant aukščiausius duomenų apsaugos standartus, laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų reikalavimų. Mes esame registruoti ypatingų asmens duomenų tvarkytojai Valstybinėje asmens duomenų apsaugos inspekcijoje (Reg. Nr. P6991). Visi mūsų darbuotojai yra pasirašę griežtas konfidencialios informacijos apsaugos sutartis. Be to, darbuotojams prieiga prie duomenų suteikiama tik tokia apimtimi, kuri yra būtina efektyviam funkcijų vykdymui.

Netrukdymo principas

Kaip ir Jūs, mes nemėgstame nepageidaujamų el. laiškų ar žinučių. Todėl savo specialius pasiūlymus bei naujienas siunčiame tik tiems asmenims, kurie patys jas užsiprenumeruoja. Galite būti tikri, kad el. paštu adresu, kurį pateiksite užsakymo metu, gausite tik tris būtinuosius laiškus: užsakymo patvirtinimą, pranešimą apie išsiųstą siuntą su sekimo numeriu bei PVM sąskaita ir vėliau Jus pasieksiantį prašymą, palikti komentarą apie įsigytas prekes. Itin vertiname Jūsų nuomonę ir atsiliepimus, kadangi tai yra puiki pagalba kitiems pirkėjams ir svarbus kriterijus mums, kurio dėka formuojame Romantika.lt parduotuvės asortimentą. Jeigu turite mūsų el. parduotuvės kuponą ir jo nepanaudojote, apie artėjančią kupono galiojimo pabaigos datą priminsime el. laišku.

Jūsų duomenys niekada nebus perduoti trečioms šalims. Plačiau apie privatumo politiką.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis