Bathmate

Bathmate

18 prekių

Visi kompanijos Bathmate produktai patikrinti ir patvirtinti kliniškai, todėl yra visiškai saugūs naudoti. Tai išskirtinai vyrams skirti produktai (penio pompos ir penio žiedai) ne tik padidina penio apimtis, bet ir didina ištvermę lovoje, t. y., padeda atitolinti ejakuliaciją ir ilgiau išlaikyti erekciją, o jų veiksmingumas patvirtintas Aspeno klinikinių tyrimų laboratorijoje.

Didžiausią dėmesį ši kompanija skiria unikalioms penio pompos, kurios priešingai nei kitų kompanijų produktai, padidina penio apimtis ne tik ramybės būsenoje, bet ir erekcijos metu, o rezultatai yra ilgalaikiai. Skirkite treniruotėms vos 15-20 minučių per dieną, duše ar vonioje, ir džiaukitės didesnėmis apimtimis. Pompos naudojamos duše ar vonioje, nes joms reikalingas šiltas vanduo, kuris padeda saugiau ir efektyviai siekti norimų rezultatų, be diskomforto ar traumų. Be to, galite stebėti visą didinimo procesą – ant pompos sienelės yra matavimo skalė. Norėdami baigti procedūrą, tiesiog pasukite, pompos viršūnėje, esantį vožtuvą.

Jeigu norite dar labiau padidinti ištvermę lovoje, naudokite Bathmate tamprius ir saugius, penio žiedus. Šie žaisliukai ne tik padės atitolinti ejakuliaciją, bet ir leis išlaikyti tvirtą erekciją.

Bathmate penio pompos ir penio žiedai – tai saugus ir efektyvus būdas visiems vyrams didžiuotis didesnėmis ir ilgesnėmis penio apimtimis.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 1
 2. 1
 3. 2
 4. 1
 5. 11
 6. 1
 7. 1
 8. 2
 9. 5
Spalva
 1. 3
 2. 1
Prekės 1818

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis