Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibratoriai poroms

Žaidimai poroms dar niekada nebuvo tokie jaudinantys ir erotiški kaip dabar! Vibratoriai poroms yra sukurti taip, jog abu partneriai galėtų mėgautis kvapą gniaužiančiomis vibracijomis. U formos vibratorius yra įskverbiamas į partnerę, kur viena jo dalis stimuliuoja G tašką ir partnerio penį, o kita – klitorį, todėl abu partneriai gali mėgautis kvapą gniaužiančiomis vibracijomis. Negana to, pasirinkus išmanųjį vibratorių ir įdiegus programėlę į išmanųjį įrenginį, galėsite valdyti vibracijos programas, kad ir kur būtumėte. Išdrįskite padaryti staigmeną savo antrajai pusei, ir garantuojame, jog Jums bus atlyginta.

Vibratorių poroms kaina

Nuo vibracijos programų kiekio, funkcijų, privalumų, galimybės valdyti vibratorių išmaniąja programėle ar pulteliu, gamintojo, naudojamų medžiagų priklauso ir sekso žaislo kaina. Stimuliaciją abiem partneriams teikiantys vibratoriai kainuoja nuo 449,98 €. Tai įkraunami, kelias vibracijos programas turintys, Jus abu stimuliuojantys, žaislai. Išmaniųjų sekso žaislų poroms kainos prasideda nuo 49,98 €, tačiau itin plačios jų galimybės suteikia Jums laisvę patirti daug smagių nuotykių.

Porų vibratoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Poros intymųjį gyvenimą nuspalvinkite naujomis spalvomis. Kompanija We-Vibe siūlo net keletą populiariausių pasaulyje poros vibratorių bei jų rinkinių, kurie gali tapti puikia dovanos idėja žmonėms, norintiems išmėginti kažką naujo. Mėgstantiems naujausias technologijas, taip pat siūlome išmaniuosius žaislus poroms! Tai puiki galimybė poroms neprarasti inymaus ryšio, net būnant toli vienas nuo kito. Elegantiškieji LELO vibratoriai gundo prabanga, o puikiu kainos ir kokybės santykiu žavintis Partner ir Satisfyerkviečia mėgautis ir žaisti kartu!

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (3)
 2. (9)
 3. (4)
 4. (7)
 5. (6)
 6. (1)
 7. (3)
 8. (1)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (1)
 3. (7)
 4. (1)
 5. (1)
 6. (2)
 7. (20)
 8. (1)
 9. (3)
 10. (3)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis