Vaginą siaurinanti kosmetika

8 prekės

Jei po gimdymo ar dėl kitų priežasčių intymumo pojūtis sueities metu yra sumažėjęs, tuomet siūlome Jums išbandyti įvairius vaginą stangrinančius ir siaurinančius kremus, gelius. Vaginą siaurinanti intymi kosmetika skirta moterims, kurios nori mėgautis kokybišku intymiu gyvenimu. Priklausomai nuo pasirinkto produkto, kremas gali teikti ir stimuliuojančius efektus, todėl Jūsų intymioji vietelė taps jautresnė prisilietimams. Sustangrėjusi vagina, jautresnė prisilietimams – tai raktas į intensyvesnius orgazmus. Pasikeitimus taip pat pajus ir įvertins Jūsų partneris.

Vaginą siaurinančios kosmetikos kaina

Vaginą siaurinančios kosmetikos galite įsigyti nuo 8 €. Išleidus apie 20 €, galite įsigyti įvairios paskirties kosmetikos didesnio tūrio buteliukuose. Aukščiausios kokybės ir veiksmingiausi vaginą siaurinantys intymūs kremai ir geliai gali kainuoti iki 35 €.

Vaginą siaurinanti kosmetika Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Atgaukite pasitikėjimą savimi ir vėl pajuskite glaudžius intymius potyrius su partneriu! Tai paprastos priemonės moterims, kurios padeda išspręsti dideles intymaus gyvenimo problemas. Siūlome išbandyti aukštos kokybės priemones iš Sensuva, Hot, Ruf, Shunga.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 1
  2. 2
  3. 1
  4. 1
  5. 1
  6. 1
  7. 1
Prekės 88

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis