Magic Motion

Magic Motion

18 prekių

Magic Motion – tai integruotos, išmanios ir bevielės išmaniosios technologijos. Sukurtos, kad teiktų maksimalią naudą intymiajai sveikatai bei dovanotų patį aukščiausią malonumą.

Magic Motion kolekcijoje rasite platų vibruojančių kiaušinėlių ir dėvimų vibratorių pasirinkimą. Galite išsirinkti formą, spalvą ir mėgautis intensyvia, jaudinančia stimuliaciją, o pojūčius sustiprina plačios žaidimo galimybės. Galite valdyti savo sekso žaislą mygtuku arba pasirinkti kur kas labiau intriguojantį būdą ir valdyti malonumą programėle Jūsų išmaniajame telefone. Programėlė išlaisvina žaisliuko galimybes iki beveik neribotų ir Jūs galite valdyti jį balsu, muzika, žaidžiant ar netgi sukuriant individualias vibracijos programas.

Nepamirškime vyrų, nes Magic Motion turi išmanųjį penio žiedą. Žiedo viduje slypi naujoji „Magic Cell Series“ išimama vibruojanti kulka, kuri susijungusi su išmaniajame telefone įdiegta programėle Magic Motion, leidžia valdyti vibracijas. Pakaks vos perbraukti per ekraną pirštu. Vibracijos intensyvumą keisti galima ir balsu – kuo garsiau iš malonumo aimanuos dama, tuo stipresnė vibracija jos lauks. Tačiau galite rinktis ir valdymą lietimui jautriu mygtuku bei vieną iš 9 vibracijos programų. Taip pat, kulkoje slypi mažytis į judesius reaguojantis sensorius, kuris registruoja sekso pozas, judesių intensyvumą ir trukmę.

Magic Motion pagaminti iš švelnaus, it šilkas, silikono, kuris visiškai saugus Jūsų kūnui ir lengvai prižiūrimas. Įkraunami USB jungtimi bei atsparūs vandeniui.

Mėgaukitės magišku prisilietimu su Magic Motion.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 10
 2. 18
 3. 1
 4. 2
 5. 2
 6. 1
 7. 3
 8. 2
 9. 3
Spalva
 1. 5
 2. 4
 3. 2
 4. 1
 5. 6
Prekės 1818

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis