Kategorijos
Informacija pirkėjui

Šylantys vibratoriai

Šylantys vibratoriai unikalūs tuo, jog jų dėka Jūs išvengsite paties nemaloniausio momento – šalto vibratoriaus delne ar prie intymiausių kūno vietų. Jo nereiks šildyti tarp rankų ar priglaudus prie kūno. Taip pat aukštesnė temperatūra suaktyvina kraujotaką, todėl intymios vietelės taps dar jautresnės stimuliacijai, o tai užtikrins dar stipresnius ir intensyvesnius orgazmus.

Šylančių vibratorių kaina

Šylančių vibratorių kaina priklauso nuo valdymo, vibracijos programų pasirinkimo, papildomų funkcijų ir naudojamų medžiagų. Aukštos kokybės, daug funkcijų ir vibracijos programų turintys šylantys vibratoriai kainuoja nuo 60 €. Šylantis vibratorius yra puiki investicija į naujų, karštų pojūčių pasaulį. Spalvų, dydžių, kainų ir galimybių gausa leis Jums išsirinkti labiausiai tinkantį.

Šylantys vibratoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Unikalaus dizaino, stilingus, prabangius ir funkcionalius šylančius vibratorius siūlo aukštos kokybės gamintojai Svakom, SenseMax, Heat ir Zalo. Platus asortimentas leis pasirinkti šylantį vibratorių, labiausiai atitinkantį individualius poreikius – skirtingos temperatūros, dizainai ir formos laukia Jūsų Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje.

Filtruoti
Kaina
-
Gamintojas
  1. (3)
  2. (1)
  3. (2)
  4. (3)
  5. (1)
  6. (5)
  7. (2)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis