Kategorijos
Informacija pirkėjui

G taško vibratoriai

G taško vibratoriai yra sukurti taip, jog leistų patirti G taško orgazmą ar moterišką ejakuliaciją. Iš kitų vibratorių jie išsiskiria lenkta, dažnai didesne ir stipriau išreikšta tvirta galvute, kuria ir yra stimuliuojamas G taškas. Siekiant intensyvesnės stimuliacijos, galima naudoti vibratorius, kurie papildomai stimuliuoja ir klitorį. Atsižvelgdami į tai, kad kiekvienos moters norai ir skonis skiriasi, gamintojai siūlo platų G taško vibratorių pasirinkimą. Rinkitės iš įvairaus dydžio bei spalvų, įkraunamų ar veikiančių su elementais, dalinai arba visiškai atsparių vandeniui G taško vibratorių.

G taško vibratorių kaina

Nuo vibracijos programų kiekio, papildomų funkcijų, gamintojo, naudojamų medžiagų priklauso ir vibratoriaus kaina. Iš plastiko pagamintą, nedidelį vibratorių, skirtą G taško stimuliacijai, veikiantį su elementais galite įsigyti nuo 12,98 €. 35-45 € kainuojantys vibratoriai dažniausiai yra pagaminti iš silikono, turi 5-7 vibracijos programas, ar kitus privalumus. Jei pageidaujate silikoninio, įkraunamo vibratoriaus, turinčio daug vibracijos programų ir papildomų funkcijų, jų kainos prasideda nuo 69,98 €. Plati spalvų, dydžių, kainų ir galimybių įvairovė leis kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkantį.

G taško vibratoriai Romantika.lt parduotuvėje

Padovanokite sau fantastišką malonumą, išsirinkdami G taško vibratorių, su kuriuo patirsite pačius stipriausius orgazmus savo gyvenime! Platų šio tipo vibratorių pasirinkimą siūlo visos kompanijos, todėl rinkitės tokį, kokio tik geidžia Jūsų širdis: prabangiuosius LELO, ryškiaspalvius Fun Toys, galinčius atlikti dvigubą darbą, elegantiškuosius Zalo ar žaismingus ir finansiškai patrauklius ToyJoy mažylius. Nepamirškite ir apie geru kainos ir kokybės santykiu pasižyminčius bswish vibratorius. Mes garantuojame, jog savąjį tikrai atras net patys išrankiausi.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (2)
 2. (17)
 3. (2)
 4. (5)
 5. (31)
 6. (17)
 7. (5)
 8. (4)
 9. (2)
 10. (1)
Ilgis, cm
 1. (3)
 2. (16)
 3. (39)
 4. (34)
 5. (2)
 6. (3)
Skersmuo, cm
 1. (3)
 2. (21)
 3. (71)
 4. (12)
Gamintojas
 1. (6)
 2. (9)
 3. (3)
 4. (3)
 5. (3)
 6. (3)
 7. (6)
 8. (6)
 9. (9)
 10. (8)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis