Seksualūs korsetai ir gracijos

42 prekės

Tikriausiai vieni labiausiai vyrus gundančių moters drabužėlių – korsetai ir gracijos. Jie vizualiai pabrėžia krūtinę, įrėmina ir apglėbia liemenį, suteikdami jam dailesnę formą. Galite rinktis iš standesnio ir tvirtesnio audinio pasiūtus korsetus, itin glaudžiai aptempiančius Jūsų figūrą, arba iš plonesnio, kurie suteiks švelnesnę formą. Seksualus korsetas neįsivaizduojamas be prisegamų kojinių, kurios, pripažinkite, atrodo itin erotiškai. Kiekviena moteris savo arsenale privalo turėti korsetą. Pažįstate, kas jo neturi? Būtinai padovanokite!

Platus korsetų pasirinkimas kiekvienos moters skoniui

Gundančiai išryškinantis moteriškas kūno linijas, pakeliantis krūtis ir pabrėžiantis taliją – toks korsetas žavi tiek vyrus, tiek moteris dėl galimybės jaustis itin gundančia ir geidžiama... Prie daugumos mūsų parduotuvėje esančių korsetų, komplekte yra ir derančios kelnaitės. Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome platų korsetų iš Obssesive, LivCo Corsetti Fashion, Besired, Beauty Night pasirinkimą. Užsisakykite – prekes turime sandėlyje, todėl pristatysime jas itin greitai ir saugiai.

Gracijos korsetai moterims                     

Gracijos – tobulas pasirinkimas moterims, norinčioms išryškinti savo liemenį ir pakelti krūtinę. Tai ne tik seksualiai atrodanti, bet ir funkcionali apranga, leidžianti padailinti figūrą. Dėl šios priežasties vizualiai liekninančios gracijos dažnai naudojamos kaip apatiniai korsetai.

Romantika.lt asortimente galite rasti didelį gracijos korsetų pasirinkimą įvairioms progoms: vestuvėms, draugystės ar vestuvių metinėms ir bet kurioms kitoms akimirkoms, kai norite pasijausti ypatingai. Tokia seksuali apranga puikiai tinka dėvėti tiek po viršutiniais drabužiais, tiek po naktinukais, pavyzdžiui, romantiškai leidžiant vakarą su mylimuoju.

Atviri korsetai

Atviri seksualūs korsetai moterims skirti pačioms aistringiausioms akimirkoms. Būkite užtikrintos – tokia apranga nepaliks abejingo nei vieno vyro. Atvira krūtinė, o gal intymi zona? Rinktis Jums. Norite susikurti išskirtinį įvaizdį? Tuomet Jums gali patikti atviras seksualus korsetas su spenelių dangteliais. Pasižvalgykite ir išsirinkite drabužėlį, kuriuo garantuotai nustebinsite savo antrąją pusę.

Su nuomone, kad moteriški korsetai seksualūs, tikriausiai sutiks kiekvienas. Jeigu ieškote tokios aprangos, esate būtent ten, kur reikia. Romantika.lt asortimente – moteriški apatiniai korsetai ir gracijos, kurios leis itin lengvai susikurti norimą įvaizdį.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Dydis
 1. 10
 2. 38
 3. 38
 4. 37
 5. 37
 6. 12
 7. 1
Spalva
 1. 1
 2. 30
 3. 5
 4. 4
 5. 1
 6. 1
Gamintojas
 1. 2
 2. 12
 3. 1
 4. 3
 5. 1
 6. 4
 7. 19
Prekės 3042

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis