Kategorijos
Informacija pirkėjui

Seksualūs korsetai

Tikriausiai vienas seksualiausių ir labiausiai vyrus gundančių moters apatinių drabužėlių – Jo didenybė korsetas. Galite rinktis iš standesnio ir tvirtesnio audinio pasiūtus korsetus, kurie itin glaudžiai aptemps Jūsų figūrą ir išryškins moteriškos figūros linkius, arba iš plonesnio, dažnai permatomo audinio pasiūtus korsetus, kurie suteiks švelnesnę formą. Pačių įvairiausių modelių, spalvų ir audinių korsetai.

Korsetų kaina

Pas mus galite rasti Jūsų skonio korsetą, atitinkantį Jūsų lūkesčius, ir, žinoma, tinkantį Jūsų figūrai. Gundančiai kūną aptempiančius ir gražiausias kūno dalis pabrėžiančius korsetus galite įsigyti nuo 26,98 €. Už 30-40 € įsigytas korsetas tvirčiau išryškina taliją ir akį traukia nėriniais bei dekoro detalėmis. Prabangiausi, daugiau nei 40 € kainuojantys – išskirtinio skonio damoms, vertinančioms kokybę.

Korsetai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Gundančiai išryškinantis moteriškas kūno linijas, pakeliantis krūtis ir pabrėžiantis taliją, korsetas žavi tiek vyrus, tiek moteris, dėl galimybės jaustis itin gundančia ir geidžiama... Prie daugumos mūsų parduotuvėje esančių korsetų, komplekte yra ir prie jo derančios kelnaitės. Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome platų korsetų iš Obssesive, Casmir ir Allure, pasirinkimą.

Filtruoti
Kaina
-
Dydis
 1. (5)
 2. (57)
 3. (57)
 4. (54)
 5. (54)
 6. (18)
 7. (12)
Spalva
 1. (7)
 2. (41)
 3. (5)
 4. (2)
 5. (1)
 6. (2)
 7. (1)
 8. (1)
 9. (1)
 10. (1)
Gamintojas
 1. (11)
 2. (1)
 3. (10)
 4. (37)
 5. (2)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis