Kategorijos
Informacija pirkėjui

Analinio sekso prekės

Paslaptingas, intriguojantis ir viliojantis – analinio sekso pasaulis įtraukia ir nepalieka abejingų...

Analinėje angoje gausu nervų, kuriuos stimuliuojant patiriamas naujas, neapsakomas malonumas. Sekso žaislų asortimentas analiniam seksui – itin didelis, galėsite rinktis iš analinių kaiščių, karoliukų, dildo, vibratorių ar prostatos masažuoklių. Dydžių skalė – itin plati, todėl sau tinkamas apimtis ras ir pradedantieji, ir patyrę žaidėjai. Tiesa, nerekomenduojame rinktis platesnius nei 3,5 cm skersmens sekso žaislus, nes analinė sritis yra itin jautri ir ne tokia elastinga, kaip vagina. Taip pat jokiais būdais nepamirškite vandens pagrindo lubrikanto ir negailėkite jo!

Trokštantiems maksimalaus malonumo, siūlome išmėginti žaislus su vibracijos funkcija, kurie tikrai pakylės Jus į aukštesnį žaidimų lygmenį. Išbandykite mūsų tamsiąją analinių sekso žaislų kolekciją ir pasiduokite geidulingoms, aštrioms ir dar stipresnėms ekstazės akimirkomis.

Analiniai kaiščiai

Įvairių dydžių ir formų, todėl žaislą sau išsirinks tiek pradedantieji, tiek jau patyrę. Patogios, palengvinančios įsiskverbimą formos. Pagaminti iš saugių kūnui medžiagų, gali būti pripučiami.

Vibruojantys kaiščiai

Sukurti dar intensyvesniam pasitenkinimui. Patogios, palengvinančios įsiskverbimą formos, smailėjančiu galiuku. Galite rinktis iš kelių vibracijos programų ir intensyvumo lygių.

Karoliukai

Iš tolygiai mažėjančių ar didėjančių karoliukų susidedantis žaislas maloniai stimuliuoja analinę angą. Gali būti vibruojantys, didesnio arba mažesnio skersmens, todėl žaislą sau išsirinks ir patyrę, ir pradedantieji.

Vibratoriai

Skirtingų dydžių ir formų, dauguma turi lenktą galvutę, kuri ne tik stimuliuoja G tašką ir prostatą, bet ir palengvina įsiskverbimą. Analiniam seksui skirti vibratoriai gaminami iš įvairių, saugių kūnui medžiagų, todėl galite rinktis ir lankstesnį, ir kietesnį žaislą.

Analiniai dildo

Įvairių struktūrų, mažesnės nei kiti dildo (1,5 cm – 3,5 cm) apimties, daugelis turi lenktą galiuką, ne tik palengvinantį įsiskverbimą, bet ir stimuliuojantį G tašką arba prostatą. Įvairių dydžių, formų ir spalvų.

Rinkiniai

Rinkiniuose rasite paties įvairiausio dydžio žaislus – pradedant mažiausios apimties, skirtų pirmam kartui, baigiant didesniais, skirtų analinio sekso mėgėjams. Taip pat galite rasti karoliukų, analinių vibratorių, dildo ir kitų žaislų. Dažniausiai rinkinyje rasite ir lubrikantų mėginukų.

Lubrikantai

Sukurti specialiai analinei sueičiai. Tirštesnės konsistencijos, suteikia ilgiau trunkantį slydimą bei drėgmę. Sudėtyje yra medžiagų, mažinančių jautrumą. Gali būti vandens, silikono pagrindo arba hibridiniai.

Pasiruošimas ir aksesuarai

Pasiruoškite analiniam seksui lengvai ir patogiai, su analine pompa. Norėdami palengvinti įsiskverbimą, naudokite specialų švirkštą lubrikantams arba įsiskverbimo palengvinimui skirtą kremą, gelį ar purškalą.

Prostatos masažas

Įvairių dydžių ir formų, iš kitų masažuoklių išsiskiria savo lenkta galvute, kuri stimuliuoja prostatą. Kai kurie masažuokliai valdomi pulteliu. Galite rinktis iš vibracijos programų ir intensyvumo lygių.

Analinis seksas Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje rasite visko, ko reikia, norint mėgautis puikiu analiniu seksu. Pas mus rasite kokybiškų, įvairių dizainų bei tekstūrų žaislų pasirinkimą. Didžiausia pasaulyje analinių sekso žaislų gamintoja Anal Fantasy siūlo platų gaminių pasirinkimą. Dievinantys prabangius ir kokybiškus žaislus, turėtų atkreipti dėmesį į LELO ar Nexus gaminius. Mėgstantiems blizgesį ir papuošalus, rekomenduojame Diogol analinius kaiščius, papuoštus Swarovski kristalais. Icicles stikliniai dildo, Doc Jonson įspūdingieji kaiščiai, kompanijų COLT Gear, Rocks-Off, NS Novelties gaminiai taip pat turėtų sulaukti Jūsų dėmesio. Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia norinčiam išmėginti analinį seksą ar šios srities ekspertui.
Filtruoti
Kaina
-
Tipas
 1. (91)
 2. (36)
 3. (22)
 4. (41)
 5. (9)
 6. (13)
 7. (54)
 8. (18)
Spalva
 1. (2)
 2. (188)
 3. (12)
 4. (9)
 5. (10)
 6. (26)
 7. (7)
 8. (20)
 9. (2)
 10. (2)
 11. (1)
 12. (34)
 13. (13)
 14. (7)
 15. (8)
 16. (10)
 17. (25)
 18. (1)
Gamintojas
 1. (45)
 2. (32)
 3. (16)
 4. (28)
 5. (36)
 6. (24)
 7. (17)
 8. (19)
 9. (15)
 10. (18)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis