Šildantys lubrikantai

35 prekės

Visiems puikiai žinoma, jog lubrikantas yra neatsiejama kokybiškų intymių santykių dalis – jis papildo natūralią drėgmę, užtikrina ilgą slydimo efektą ir garantuoja lengvus ir malonius įsiskverbimus. Šildantys vandens ir silikono pagrindo lubrikantai yra ypatingi tuo, jog po keleto arba keliolikos minučių pradėsite jausti malonią, stimuliuojančią šilumą. Šis poveikis sukels stipresnį susijaudinimą, papildomai stimuliuos ir tai padės orgazmą pasiekti dar greičiau nei anksčiau. Daugelis šildančių lubrikantų pH atitinka natūralų moters intymių vietų pH, todėl jie tinka itin jautrios odos savininkams.

Šildančių lubrikantų kainos

Šildančių lubrikantų kainos priklauso nuo pakuotės talpos. Jei norite išbandyti lubrikanto sukeliamą efektą, rinkitės 30 ml ar 50 ml šildančius lubrikantus, kurių kaina prasideda nuo 7,98 €. Didesnės, 100 ml ir daugiau talpos pakuotes galite įsigyti nuo 14,98 €. Platus šildančių lubrikantų pasirinkimas ir įvairūs kiekiai bei kainos leis pasirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Šildantys lubrikantai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt galėsite rinktis iš itin plataus, aukštos kokybės šildančių lubrikantų asortimento. Galite rinktis iš visame pasaulyje savo kokybe garsėjančio ir itin aukštos kokybės gamintojo System JO siūlomų lubrikantų. Gerą kokybės ir kainos santykį taip pat siūlo Stimul8, Swiss Navy ir Sensuva. Šildantys lubrikantai užtikrins, jog pajusite naujus, dar neatrastus pojūčius, kurie solo ar poros intymių žaidimų metu suteiks svaiginantį malonumą.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Tūris, ml
 1. 9
 2. 9
 3. 11
 4. 14
 5. 2
 6. 3
Gamintojas
 1. 1
 2. 2
 3. 2
 4. 1
 5. 1
 6. 1
 7. 2
 8. 3
 9. 3
 10. 1
 11. 7
 12. 4
 13. 6
 14. 1
Daugiau
Prekės 3035

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis