Erotinių ir gyvenimo būdo prekių parduotuvė

Romantika.lt siekia sukurti, kiek įmanoma, geriausią apsipirkimo internetu patirtį Jums. Preciziškai ir kruopščiai rūpinamės kiekviena prekių pirkimo proceso detale, nuo prekės paieškos, atrankos iki pristatymo. Jūsų pasitenkinimas bei džiaugsmas – atpildas mums.

  • Švara, lengvumo pojūtis ir patogumas
  • Absoliutus apsipirkimo konfidencialumas
  • Operatyvus ir profesionalus konsultavimas
  • Pristatymas per 1-2 darbo dienas į bet kurį Lietuvos tašką
  • Įvairūs apmokėjimo metodai bei skirtingi pristatymo būdai
  • Suteikiama net 30 dienų prekių grąžinimo garantija

Mes tikime, jog norint išlikti rinkoje, svarbiausia yra konstruktyvumas, atsidavimas darbui ir realios pastangos. Šių tvirtų grandžių dėka, kiek įmanydami, stengiamės išpildyti klientų poreikius, gerbiame jų brangų laiką bei užtikriname visišką konfidencialumą. Romantika.lt internetinės prekybos sektoriuje siekia sukurti naują, nepriekaištingą kokybę.

Romantika.lt

Greitas pristatymas

Visas prekes turime savo sandėlyje, todėl galime garantuoti spartų ir kokybišką pirkinių pristatymą. Galimi prekių pristatymo būdai, kuriais prekės pasiekia klientą per 1-2 darbo dienas: DPD kurjeriu, LP Express terminalais, Omniva paštomatais, DPD Pickup tinklu. Lietuvos pašto skyrius siuntiniai pasiekia per 3-4 darbo dienas.

Pirkinių krepšelyje bei kiekvienos prekės puslapyje rasite numatomos pristatymo datos skaičiuoklę. Priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo, numatoma pristatymo data gali skirtis. Pavyzdžiui, siuntos į LP Express paštomatus pristatomos ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais. Tad užsakius prekes iki penktadienio 13 val., siuntą galėsite atsiimti jau kitą dieną - šeštadienį. Pasirinkus kitą pristatymo būdą, siunta atkeliaus pirmadienį.

Kiekvienai siuntai suteikiamas sekimo numeris, todėl Jūs visada galite stebėti, kur yra Jūsų siuntinys. Plačiau apie prekių pristatymą.

Saugumas ir konfidencialumas

Jūsų duomenų perdavimui naudojama tik saugi SSL technologija, kuri duomenis mums perduoda tretiesiems asmenims neįskaitomu formatu.

Visi duomenys, perduodami tarp Jūsų įrenginio ir mūsų tarnybinės stoties, yra šifruojami stipriais ir patikimais algoritmais. Tokiu būdu užtikrinama, jog niekas negalės stebėti Jūsų veiksmų: nei kokias prekes apžiūrėjote, nei kokias užsisakėte.

Plačiausias prekių asortimentas

Siūlome itin gausų vibratorių, apatinio trikotažo, intymios kosmetikos, vaginalinių kamuoliukų, dildo, strap-on, masturbatorių, analinių karoliukų, penio žiedų, penio movų, afrodiziakų ir feromonų, masažui skirtų priemonių bei kitų kategorijų prekių pasirinkimą. Asortimentas nuolat atnaujinamas, tad parduotuvėje rasite karščiausias intymių prekių industrijos naujienas, tarp jų - išmaniuosius sekso žaislus.

Prekiaujame kokybiškais, žinomais pasaulio gamintojų prekiniais ženklais: Lelo, Swan, Obsessive, We-Vibe, Fleshlight, Tenga, OVO, JoyDivision, System Jo, Shunga. Kiekvieno gamintojo produkcija yra unikali, tačiau juos vienija - atsidavimas aukščiausiai kokybei, funkcionalumui, solidžiam dizainui, medžiagų natūralumui bei patvarumui.

Enciklopedija ir prekių gidai

Mūsų elektroninės parduotuvės politika siekia suteikti pirkėjui maksimalų malonumą ir kuo daugiau naudingos informacijos, kurią turėtų žinoti kiekvienas, prieš pradėdamas naudoti erotinius žaislus ar kitas erotines prekes.

Jūsų patogumui, mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite sekso ir erotikos enciklopediją bei sekso žaislų ir prekių gidus, kurie ne tik supažindins su erotikos ir intymiais terminais, bet ir padės nepasiklysti renkantis savo prekę, iš gausybės siūlomų. Žurnale rasite begalę naudingų patarimų bei idėjų intymiojo gyvenimo tematika. Taip pat sužinosite pikantiškų įdomybių apie seksą ir erotikos pasaulį.

Patikimose rankose

Romantika.lt el. parduotuvę valdanti UAB „Technet“ įkūrta 2008 m.

UAB „Technet“
Telefono nr.: 8 700 41000
El. paštas: info@romantika.lt
Adresas: 9-ojo Forto g. 67, 48104 Kaunas
Įmonės kodas: 30164909319
PVM mokėtojo kodas: LT100004909319

Romantika.lt - Komanda

Romantika.lt - iš meilės gyvenimui ir pagarbos klientui

Iš visos širdies stengiamės suteikti, kiek įmanoma, geriausią pirkimo internetu patirtį Jums. Siekiame įrodyti, jog apsipirkimas internetu gali būti itin malonus, nesudėtingas ir saugus. Jūsų patogumui, nuolat vykdome tikrinimus bei naujinimus, jog renkantis prekę, apsisprendimui reikalinga informacija, būtų ranka pasiekiama. Preciziškai ir kruopščiai rūpinamės kiekviena prekių pirkimo proceso detale, nuo prekės paieškos, atrankos iki pristatymo. Jūsų pasitenkinimas bei džiaugsmas - atpildas mums.

Klysta tie, kas kritikuoja perfekcionizmą. Laimi tie, kas savo pastangomis išreiškia didžiausią pagarbą kliento norams ir laikui, saugumui ir komfortui.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis