Kategorijos
Informacija pirkėjui

Užsakymų apmokėjimo būdai

Mes siūlome Jums keletą saugių atsiskaitymo būdų, tereikia išsirinkti patogiausią.

Mokėjimas užsakymo pristatymo arba atsiėmimo metu

terminalai Banko kortele
paštomatai Banko kortele
kurjeris Banko kortele
Pickup tinklas Galimybės nėra
pašto skyriai Grynais pinigais

LP Express ir Omniva savitarnos terminaluose bei DPD kurjeriui už pirkinius galėsite atsiskaityti banko kortele, o Lietuvos Pašto skyriuose – tik grynais pinigais, išskyrus pašto skyrius, teikiančius atsiskaitymo banko kortele paslaugą. Užsakymą apmokėti atsiimant DPD Pickup terminaluose ir taškuose galimybės nėra.

Pristatymo metu (COD)
Atsimant prekes - COD
Užsakymas vykdomas
Nedelsiant

Bankiniu pavedimu

Atsiskaityti už prekes galite bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitas SEB ir Swedbank bankuose. Pavedimą galite atlikti naudodami savo banko el. bankininkystės sistemą arba nuvykę į banko skyrių. Duomenis, reikalingus pavedimui atlikti, pateikiame patvirtinus užsakymą ir, papildomai, atsiunčiame el. paštu kartu su užsakymo patvirtinimu.

Mokėjimas iš Lietuvoje veikiančių bankų mūsų sąskaitoje įskaitomas per 1 darbo dieną, o mokėjimo gavimas iš užsienio bankų gali užtrukti 2-5 darbo dienas.

Pavedimu
Bankiniu pavedimu
Mokėjimo įskaitymas
1 darbo diena

Paysera

Greitas, saugus ir paprastas mokėjimo būdas, besinaudojantiems Paysera paslaugomis. Pasirinkus mokėti per Paysera, Jūs automatiškai būsite nukreipti į šią sistemą.

Patvirtinus mokėjimą, pavedimas bus vykdomas, o siuntą suruošime vos gavę patvirtinimą.

Paysera
Mokėjimo įskaitymas
Momentinis

Kiti mokėjimo būdai

Užsakymą galite apmokėti grynais pinigais Maxima kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos Pašto ir PayPost skyriuose bei Narvesen ir Lietuvos spauda prekybos vietose.

Pasirinkus vieną iš paminėtų mokėjimo būdų, Jums suformuosime išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią reikės pateikti pasirinktoje mokėjimo vietoje. Sąskaitą galite atsispausdinti arba išsaugoti išmaniajame įrenginyje PDF formatu.

Mokėjimo įskaitymas užtrunka iki 12 val., skaičiuojant nuo faktinio mokėjimo atlikimo momento.

Svarbu: užsakymas yra laikomas apmokėtu, kai visa mokėtina suma yra gaunama ir įskaitoma į mūsų sąskaitą. Laikotarpis, per kurį suma yra gaunama ir įskaitoma, priklauso nuo pasirinkto atsiskaitymo būdo. Nesulaukus užsakymo apmokėjimo per 3 darbo dienas, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užsakymą vienašališkai, be atskiro įspėjimo.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis