Kategorijos
Informacija pirkėjui
Informacija Informacija dėl koronaviruso. Romantika.lt vykdo veiklą kaip įprasta, tačiau imasi papildomų priemonių Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumui užtikrinti. Skaitykite plačiau

Užsakymų apmokėjimo būdai

Mes siūlome Jums keletą saugių atsiskaitymo būdų, tereikia išsirinkti patogiausią.

Mokėjimas užsakymo pristatymo arba atsiėmimo metu

terminalai Banko kortele
paštomatai Banko kortele
kurjeris Grynais pinigais Banko kortele
Pickup tinklas Galimybės nėra
pašto skyriai Grynais pinigais

Pasirinkus pristatymą per DPD kurjerį, už pirkinius galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele. Norint mokėti grynaisiais pinigais, pageidautina turėti tikslią pinigų sumą.

LP Express ir Omniva savitarnos terminaluose užsakymą galėsite apmokėti banko kortele, o Lietuvos Pašto skyriuose – tik grynais pinigais. Užsakymą apmokėti atsiimant DPD Pickup terminaluose ir taškuose galimybės nėra.

Pristatymo metu (COD)
Atsimant prekes - COD
Užsakymas vykdomas
Nedelsiant

Bankiniu pavedimu

Atsiskaityti už prekes galite bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitas SEB ir Swedbank bankuose. Pavedimą galite atlikti naudodami savo banko el. bankininkystės sistemą arba nuvykę į banko skyrių. Duomenis, reikalingus pavedimui atlikti, pateikiame patvirtinus užsakymą ir, papildomai, atsiunčiame el. paštu kartu su užsakymo patvirtinimu.

Mokėjimas iš Lietuvoje veikiančių bankų mūsų sąskaitoje įskaitomas per 1 darbo dieną, o mokėjimo gavimas iš užsienio bankų gali užtrukti 2-5 darbo dienas.

Pavedimu
Bankiniu pavedimu
Mokėjimo įskaitymas
1 darbo diena

PayPal

Priimame PayPal. Pasirinkus užsakymą apmokėti per PayPal, Jūs būsite nukreipti į PayPal sistemą, kur turėsite prisijungti prie savo paskyros ir patvirtinti mokėjimą. Šį apmokėjimo būdą galite rinktis jeigu turite PayPal paskyrą. Neregistruotiems PayPal vartotojams galimybės atsiskaityti banko kortelėmis nėra.

Mokėjimo įskaitymas yra momentinis ir užsakymą mes pradedame vykdyti iš karto, kuomet įvyksta pinigų pervedimo operacija.

PayPal
Mokėjimo įskaitymas
Momentinis

Paysera

Greitas, saugus ir paprastas mokėjimo būdas, besinaudojantiems Paysera paslaugomis. Pasirinkus mokėti per Paysera, Jūs automatiškai būsite nukreipti į šią sistemą.

Patvirtinus mokėjimą, pavedimas bus vykdomas, o siuntą suruošime vos gavę patvirtinimą.

Paysera
Mokėjimo įskaitymas
Momentinis

Kiti mokėjimo būdai

Užsakymą galite apmokėti grynais pinigais Maxima kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos Pašto ir PayPost skyriuose bei Narvesen ir Lietuvos spauda prekybos vietose.

Pasirinkus vieną iš paminėtų mokėjimo būdų, Jums suformuosime išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią reikės pateikti pasirinktoje mokėjimo vietoje. Sąskaitą galite atsispausdinti arba išsaugoti išmaniajame įrenginyje PDF formatu.

Mokėjimo įskaitymas užtrunka iki 12 val., skaičiuojant nuo faktinio mokėjimo atlikimo momento.

Svarbu: užsakymas yra laikomas apmokėtu, kai visa mokėtina suma yra gaunama ir įskaitoma į mūsų sąskaitą. Laikotarpis, per kurį suma yra gaunama ir įskaitoma, priklauso nuo pasirinkto atsiskaitymo būdo. Nesulaukus užsakymo apmokėjimo per 3 darbo dienas, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užsakymą vienašališkai, be atskiro įspėjimo.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis