Užsakymų apmokėjimo būdai

Mes siūlome Jums keletą saugių atsiskaitymo būdų, tereikia išsirinkti patogiausią.

Mokėjimas pristatymo arba atsiėmimo metu

Užsakymas vykdomas Nedelsiant

LP Express, Omniva ir DPD savitarnos paštomatuose arba atsiimdami atsiėmimo punkte, už pirkinius galėsite atsiskaityti banko kortele, o DPD kurjeriui ir Lietuvos pašto skyriuose – grynais pinigais arba banko kortele.

Paštomatai
Banko kortele
Paštomatai
Banko kortele
Kurjeris
Banko kortele Grynais pinigais
Paštomatai
Banko kortele
Pašto skyriai
Banko kortele Grynais pinigais

Elektroninė bankininkystė

Mokėjimo įskaitymas Momentinis

Naudojant šį atsiskaitymo būdą, pasirinksite norimą banką ir būsite nukreipiami į šio banko internetinės bankininkystės sistemą. Jums tereikės prisijungti bei patvirtinti automatiškai suformuotą užsakymo apmokėjimo pavedimą.

Užsakymą galite apmokėti elektroninė bankininkystės metodu, jeigu naudojatės SEB, Swedbank, Luminor, Citadelė, Šiaulių ir Medicinos bankų, bei LKU el. bankininkystės sistemomis.

Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti nedelsiant, kadangi mokėjimo patvirtinimą gauname per keletą minučių.

Swedbank
SEB
Luminor bankas
Šiaulių bankas
Paysera
Citadele
LKU kredito unijų grupė
Medicinos Bankas

Bankiniu pavedimu

Mokėjimo įskaitymas 1 darbo diena

Atsiskaityti už prekes galite bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitas SEB ir Swedbank bankuose. Pavedimą galite atlikti naudodami savo banko el. bankininkystės sistemą arba nuvykę į banko skyrių. Duomenis, reikalingus pavedimui atlikti, pateikiame patvirtinus užsakymą ir, papildomai, atsiunčiame el. paštu kartu su užsakymo patvirtinimu.

Mokėjimas iš Lietuvoje veikiančių bankų mūsų sąskaitoje įskaitomas per 1 darbo dieną, o mokėjimo gavimas iš užsienio bankų gali užtrukti 2-5 darbo dienas.

Mokėjimo kortele

Mokėjimo įskaitymas Momentinis

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite iš karto. Mokėjimą galėsite atlikti Visa ar Mastercard mokėjimo kortele.

Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (Mastercard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis (kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą) Jūs būsite nukreipti į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį ir patvirtinsite savo tapatybę.

Paysera

Mokėjimo įskaitymas Momentinis

Greitas, saugus ir paprastas mokėjimo būdas, besinaudojantiems Paysera paslaugomis. Pasirinkus mokėti per Paysera, Jūs automatiškai būsite nukreipti į šią sistemą.

Patvirtinus mokėjimą, pavedimas bus vykdomas, o siuntą suruošime vos gavę patvirtinimą.

Kiti mokėjimo būdai

Užsakymą galite apmokėti grynais pinigais Maxima kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos Pašto ir PayPost skyriuose.

Pasirinkus vieną iš paminėtų mokėjimo būdų, Jums suformuosime išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią reikės pateikti pasirinktoje mokėjimo vietoje. Sąskaitą galite atsispausdinti arba išsaugoti išmaniajame įrenginyje PDF formatu.

Mokėjimo įskaitymas užtrunka iki 12 val., skaičiuojant nuo faktinio mokėjimo atlikimo momento.

Svarbu: užsakymas yra laikomas apmokėtu, kai visa mokėtina suma yra gaunama ir įskaitoma į mūsų sąskaitą. Laikotarpis, per kurį suma yra gaunama ir įskaitoma, priklauso nuo pasirinkto atsiskaitymo būdo. Nesulaukus užsakymo apmokėjimo per 3 darbo dienas, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užsakymą vienašališkai, be atskiro įspėjimo.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis