Žaislų valikliai

27 prekės

Mūsų siūlomi valikliai tinka iš visų medžiagų pagamintiems sekso žaislams. Visi jie sukurti tam, jog šalintų nepageidautinus kvapus, naikintų bakterijas ir sukurtų gaivos bei švaros pojūtį. Daugumą valiklių galima naudoti ir ant intymiųjų zonų, nes jų sudėtyje nėra stiprių cheminių medžiagų ir yra patvirtinti dermatologų. Rinkitės be alkoholio ar su alkoholiu ir atkreipkite dėmesį į drėgnąsias servetėles, kurios itin pravers kelionėse.

Žaislų valiklių kaina

Besirūpinantiems intymiąja sveikata, perkant vibratorių ar kitą sekso žaislą, kartu vertėtų įsigyti ir specialiai jiems skirtą valiklį. Tai nedidelė investicija, padėsianti išvengti nemalonių „siurprizų“ ir leisianti Jūsų žaisliukams tarnauti ilgiau. Drėgnas servetėles žaislų priežiūrai ir intymiai higienai galite įsigyti nuo 4,5 €, o kokybiško žaislų valiklio vidutinės talpos buteliukas su purškiamu aplikatoriumi kainuoja 7-12 €.

Žaislų valikliai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų, sekso žaislų priežiūrai skirtų priemonių, pasirinkimą. Su alkoholiu ar bealkoholiai, ekologiški, purškiami, didesnėse ir mažesnėse pakuotėse, išsirinkti tikrai nebus sudėtinga. Kompanijų Pjur, System JO, ir Shots Lubes and Liquids valikliai ir drėgnos servetėlės patenkins net išrankiausiųjų poreikius.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
 1. 1
 2. 1
 3. 1
 4. 1
 5. 2
 6. 1
 7. 1
 8. 1
 9. 1
 10. 2
 11. 1
 12. 3
 13. 4
 14. 1
 15. 1
 16. 1
 17. 2
 18. 1
 19. 1
Daugiau
Prekės 2727

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis