Klasikiniai prezervatyvai

56 prekės

Jeigu esate iš tų, kuriems didžiausią malonumą suteikia įprastos, tradicinės apsisaugojimo priemonės, kurios neturi jokių kitų savybių – klasikiniai prezervatyvai kaip tik Jums. Beveik visi klasikiniai prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės, natūralaus latekso bei yra lubrikuoti. Daugelis klasikinių prezervatyvų yra beveik bekvapiai, o patogi ir užtikrintai priglundanti cilindro forma garantuoja  aukščiausio lygio saugumą. Įvairaus dydžio pakuotės leis pasirinkti pageidaujamą vienetų skaičių, todėl meilės žaidimais galėsite mėgautis nesukdami galvos dėl apsaugos.

Klasikinių prezervatyvų kaina

Aukštos kokybės, klasikinių prezervatyvų kaina priklauso nuo vienetų skaičiaus. Nedidelės, kompaktiškos 3 vnt. ar 5 vnt. pakuotės kainuoja nuo 1,98 €. Jei pageidaujate didesnės, 12 vnt. ar 24 vnt. talpinančios prezervatyvų pakuotės, kaina prasideda atitinkamai nuo 6,98 € ir 11,98 €. Taip pat galite rinktis šiek tiek didesnes, 36 vnt. pakuotes, kurių kaina prasideda nuo 12.98 €.

Klasikiniai prezervatyvai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninės parduotuvės platus prezervatyvų rinkinių asortimentas leis pasirinkti paprastus, klasikinius prezervatyvus už protingą kainą. Vertus dėmesio produktus Jums siūlo Mister Size, Pasante, prekės ženklas My.Size bei aukštos kokybės vokiečių prekės ženklas Secura. Platus asortimentas leis išsirinkti net išrankiausiems pirkėjams.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kiekis, vnt.
 1. 20
 2. 27
 3. 21
 4. 9
 5. 5
Kaina
Gamintojas
 1. 3
 2. 2
 3. 14
 4. 1
 5. 1
 6. 12
 7. 9
 8. 5
 9. 2
 10. 7
Prekės 3056

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis