Strap-on diržai

25 prekės

Strap-on diržai yra skirti jaudinančiam ir intriguojančiam seksui. Dauguma strap-on diržų yra universalaus dydžio ir su reguliuojamais dirželiais, todėl tinka beveik visoms apimtims. Dirželiai gali būti susegami per juosmenį ir kojas arba sėdmenis. Strap-on diržai dažniausiai gaminami iš nailono, neopreno ar dirbtinės odos, yra švelnūs, patogūs ir nesukelia diskomforto jausmo. Prie standartinio diržo tvirtinami standartinio dydžio (iki 5 cm skersmens) dildo, tačiau yra diržų, prie kurių galima pritvirtinti ir itin didelio dydžio dildo. Tad nusireguliuokite dirželius pagal savo apimtis, pasirinkite mėgstamą sekso žaislą ir nesivaržydami leiskitės į malonumų pasaulį.

Diržų kaina

Strap-on diržų kaina priklauso nuo gamintojo ir jo naudojamų medžiagų kokybės. Galime pasiūlyti universalaus dydžio, tinkančių beveik kiekvieno apimtims strap-on diržų nuo 19,98 €. Iš tvirto vinilo pagaminti diržai kainuoja nuo 58,98 €, na o dirbtinės odos diržų didelės apmities dildo ir falo imitatoriams galite įsigyti nuo 74,98 €.

Diržai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje beveik kiekvienas atras jam tinkančius ir patinkančius strap-on seksui skirtus diržus. Jei ieškote itin patikimos ir stiprios diržų sistemos, siūlome įsigyti King COCK kompanijos strap-on diržus. Doc Johnson siūlo itin komfortiškus ir patogius dėvėti diržus. Tvirtumu ir patvarumu nenusileidžia ir kompanijos CalExotics sukurtos diržų sistemos, skirtos strap-on seksui.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 4
  2. 3
  3. 1
  4. 1
  5. 3
  6. 3
  7. 2
  8. 1
  9. 6
  10. 1
Prekės 2525

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis