Kategorijos
Informacija pirkėjui
Informacija Informacija dėl koronaviruso. Romantika.lt vykdo veiklą kaip įprasta, tačiau imasi papildomų priemonių Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumui užtikrinti. Skaitykite plačiau

Strap-on diržai

Strap-on diržai yra skirti jaudinančiam ir intriguojančiam seksui. Dauguma strap-on diržų yra universalaus dydžio ir su reguliuojamais dirželiais, todėl tinka beveik visoms apimtims. Dirželiai gali būti susegami per juosmenį ir kojas arba sėdmenis. Strap-on diržai dažniausiai gaminami iš nailono, neopreno ar dirbtinės odos, yra švelnūs, patogūs ir nesukelia diskomforto jausmo. Prie standartinio diržo tvirtinami standartinio dydžio (iki 5 cm skersmens) dildo, tačiau yra diržų, prie kurių galima pritvirtinti ir itin didelio dydžio dildo. Tad nusireguliuokite dirželius pagal savo apimtis, pasirinkite mėgstamą sekso žaislą ir nesivaržydami leiskitės į malonumų pasaulį.

Diržų kaina

Strap-on diržų kaina priklauso nuo gamintojo ir jo naudojamų medžiagų kokybės. Galime pasiūlyti universalaus dydžio, tinkančių beveik kiekvieno apimtims strap-on diržų nuo 28,98 €. Iš tvirto vinilo pagaminti diržai kainuoja nuo 58,98 €, na o dirbtinės odos diržų galite įsigyti nuo 74,98 €.

Diržai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje beveik kiekvienas atras jam tinkančius ir patinkančius strap-on seksui skirtus diržus. Jei ieškote itin patikimos ir stiprios diržų sistemos, siūlome įsigyti King COCK kompanijos strap-on diržus. Doc Johnson siūlo itin komfortiškus ir patogius dėvėti diržus. Tvirtumu ir patvarumu nenusileidžia ir kompanijos CalExotics sukurtos diržų sistemos, skirtos strap-on seksui.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (14)
 2. (2)
 3. (1)
 4. (4)
Skersmuo, cm
 1. (4)
 2. (6)
 3. (3)
Gamintojas
 1. (4)
 2. (7)
 3. (3)
 4. (1)
 5. (4)
 6. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis