Kategorijos
Informacija pirkėjui

Erotinių ir sekso prekių rinkiniai

Esate pasiryžęs pokyčiams? Svajojate pakeisti savo seksualinį gyvenimą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Įsigykite sekso žaislų rinkinį. Pažadame, jog Jūs ir Jūsų antroji pusė niekada nepamiršite įspūdžių, kuriuos patirsite, vieną po kito traukdami naujus žaisliukus iš dėžės, ir mėgausitės, teikdami viliojantį malonumą sau ar savo antrajai pusei...

Galite rinktis iš itin gausaus sekso žaislų rinkinių, analinio sekso rinkinių, BDSM ir fetišo rinkinių ir masažo rinkinių. Rinkiniai yra itin praktiškas pasirinkimas, nes talpina itin daug, įvairių sekso žaisliukų ir priemonių, todėl sau kažką išsirinks ir Ji, ir Jis. Taip pat pirkti rinkinius apsimoka, nes jie kainuoja mažiau, negu visi žaislai, perkant juos atskirai.

Sekso žaislų rinkiniai

Sekso žaislų rinkiniai sukurti taip, jog sau žaisliuką atrastų tiek Jis, tiek Ji. Analiniai žaisliukai, penio movos, vibratoriai ir visa, ko tik gali prireikti, kad Jus nuneštų malonumo jūra. Rinkiniuose paprastai galite rasti ir lubrikantų bei žaislų valiklio rinkinukus.  

Analinio sekso rinkiniai

Sukurti taip, jog nustebintų ir nudžiugintų ne tik pradedančiuosius, bet ir patyrusius žaidėjus. Rinkiniuose rasite įvairių dydžių kaiščių, analinių vibratorių, dildo, strap-on ir kitų žaisliukų, kurie leis mėgautis analinio sekso malonumais.

BDSM ir fetišo rinkiniai

Visiems, trokštantiems išmėginti Nuolankumo ir Galios žaidimus. Visiems, kurie trokšta būti supančioti ar nori supančioti kažką kitą. Botagėliai, mentelės, antrankiai, akių raiščiai ir veido kaukės, raiščiai, suvaržymo sistemos tiks ir pradedantiesiems, tiek patyrusiems žaidėjams.

Masažo rinkiniai

Gražūs, elegantiški, tikrai nudžiugins net pačius išrankiausius, todėl gali tapti puikia dovanos idėja. Prabangiose dėžutėse Jūsų laukia pačios įvairiausios masažo aliejų, masažinių žvakių bei kremų, egzotiškų kvapų ir skonių komplektacijos.

Rinkiniai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Siūlome Jums patį didžiausią sekso ir erotikos prekių rinkinių pasirinkimą. Atkreipkite dėmesį į prabangiuosius LELO ir 210th sekso žaislų rinkinius, kurie puikiai tiks kaip išskirtinė, elegantiška dovana. Dievinantiems išmaniąsias technologijas siūlome kompanijos We-Vibe rinkinius. Analinio sekso ir BDSM bei fetišo mėgėjams rekomenduojame įspūdinguosius Fetish Fantasy, Scandal gaminius. Na, o norintiems mėgautis pačiais įspūdingiausiais masažo malonumais, turėtų išmėginti SHUNGA siūlomus Nuru masažui skirtus gaminius. Išbandę šio tipo masažą, dažnai prilyginamą aukščiausiai intymumo viršūnei, norėsite kartoti vėl ir vėl...
Filtruoti
Kaina
-
Gamintojas
 1. (7)
 2. (5)
 3. (5)
 4. (5)
 5. (5)
 6. (13)
 7. (8)
 8. (6)
 9. (6)
 10. (17)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis