Stikliniai ir metaliniai dildo

34 prekės

Stikliniai dildo iš kitų išsiskiria savo grožiu – daugelis jų yra rankų darbo, dekoruoti įvairiaspalviais papuošimais ir dvelkte dvelkiantys prabanga... Kieti, slidūs dildo dovanos aštresnę ir stipresnę stimuliaciją, nei iš kitų medžiagų pagaminti žaislai. Stikliniai ir metaliniai dildo gali būti puikus pasirinkimas, dėl savo higieniškumo, sterilumo ir antialerginių savybių. Tiek stiklas, tiek metalas lengvai prisitaikys prie kūno temperatūros, todėl lengvai perims Jūsų kūno skleidžiamą šilumą ir įkaitins Jus iki aukščiausio laipsnio.

Stiklinių ir metalinių dildo kaina

Stiklinių dildo kainos prasideda nuo 20 €. Jūs galite rinktis iš įvairiausių dydžių, spalvų, stilių ir tekstūrų dildo, netgi iš tų, kuruos galima naudojami iš dviejų pusių. Įdomių formų, ypatingai dekoruotus ar netgi vibruojančius stiklinius dildo galite įsigyti už 50 €. Šioje prekių kategorijoje išskirtinio dėmesio sulaukia iš metalo pagaminti ilgaamžiai dildo, kurie priklausomai nuo gamintojo, kainuoja nuo 54,98 €. Platus asortimentas leis kiekvienai išsirinkti labiausiai patinkančios spalvos, dydžio, tekstūros ir galimybių, dildo.

Stikliniai ir metaliniai dilo Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Išsirinkę iš stiklo ar metalo pagamintą sekso žaislą Jūs tikrai nesuklysite. Tai ilgaamžiai, itin higieniški, ypatingomis formomis, tekstūromis ir dizainu pasižymintys intymaus gyvenimo aksesuarai, dovanojantys nepamirštamas patirtis. Mūsų asortimente rasite įvairių formų, dydžių ir spalvų Dream Toys ir Glas stiklinius dildo, Satisfyer ir Rimba žaisliukus už itin gerą kainą. Metalo spindesys ir glotnumas žavi prabanga ir traukia akį. Jei iki šiol dvejojote, dabar metas apsispręsti ir išbandyti njoy šedevrus.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 5
 2. 1
 3. 3
 4. 2
 5. 3
 6. 5
 7. 15
Ilgis, cm
 1. 1
 2. 20
 3. 18
 4. 1
Skersmuo, cm
 1. 1
 2. 3
 3. 13
 4. 25
 5. 2
 6. 2
Gamintojas
 1. 1
 2. 7
 3. 8
 4. 1
 5. 1
 6. 1
 7. 1
 8. 2
 9. 1
 10. 2
 11. 5
 12. 2
 13. 2
Daugiau
Prekės 3034

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis