Kategorijos
Informacija pirkėjui

Strap-on dvigubam įsiskverbimui

Strap-on dildo dvigubam įsiskverbimui skirti pamaloninti Jūsų partnerę vaginaliniu ir analiniu seksu vienu metu. Tai puiki galimybė Jūsų mylimajai suteikti dvigubą įsiskverbimą be kito žmogaus įsikišimo. Dvigubam įsiskverbimui skirti strap-on yra įvairiausių dydžių, formų, spalvų, gaminami iš silikono, TPR gumos ar kitų medžiagų, tad sau tinkantį ir patinkantį tikrai rasite. Šie strap-on dažniausiai maunami ant penio (jei tai tuščiaviduris strap-on) arba tvirtinami prie penio užmaunant žiedus ant penio ir sėklidžių, tad atliks dar ir apspaudžiančių žiedų funkcijas, t.y. sustiprins erekciją ir nutolins ejakuliaciją.

Strap-on dvigubam įsiskverbimui kaina

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti įvairiausių dydžių, formų, spalvų, vibruojančių, su penio ir sėklidžių žiedais, tuščiavidurių, itin realistiškų ir kitokių strap-on, skirtų dvigubam įsiskverbimui. Kaina svyruoja priklausomai nuo pasirinkto gamintojo ir jo naudojamų medžiagų. Klasikinį strap-on dvigubam įsiskverbimui galite įsigyti nuo 18,98 € iki 64,98 €. Vibruojančių dvigubam įsiskverbimui skirtų strap-on kaina yra nuo 33,98 €.

Strap-on dvigubam įsiskverbimui Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Jei norite pamaloninti savo antrąją pusę dvigubu malonumu, siūlome strap-on dvigubam įsiskverbimui įsigyti iš Fantasy C-Ringz kompanijos, pasižyminčios aukščiausios kokybės sekso žaislais. Nenusivilsite ir populiariausio pasaulyje  BDSM ir fetišo žaidimų gamintojo Fetish Fantasy siūlomais strap-on dildo. Jums turi ką pasiūlyti ir viena didžiausių pasaulyje erotinių ir sekso prekių kompanija CalExotics. Nepamirškite pasidairyti ir į pikantiškojo Ouch! siūlomus strap-on dvigubam įsiskverbimui.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
  1. (6)
  2. (1)
  3. (7)
Skersmuo, cm
  1. (8)
  2. (7)
Gamintojas
  1. (3)
  2. (1)
  3. (3)
  4. (6)
  5. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis