Kategorijos
Informacija pirkėjui

Strap-on dvigubam įsiskverbimui

Strap-on dildo dvigubam įsiskverbimui skirti pamaloninti Jūsų partnerę vaginaliniu ir analiniu seksu vienu metu. Tai puiki galimybė Jūsų mylimajai suteikti dvigubą įsiskverbimą be kito žmogaus įsikišimo. Dvigubam įsiskverbimui skirti strap-on yra įvairiausių dydžių, formų, spalvų, gaminami iš silikono, TPR gumos ar kitų medžiagų, tad sau tinkantį ir patinkantį tikrai rasite. Šie strap-on dažniausiai maunami ant penio (jei tai tuščiaviduris strap-on) arba tvirtinami prie penio užmaunant žiedus ant penio ir sėklidžių, tad atliks dar ir apspaudžiančių žiedų funkcijas, t.y. sustiprins erekciją ir nutolins ejakuliaciją.

Strap-on dvigubam įsiskverbimui kaina

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti įvairiausių dydžių, formų, spalvų, vibruojančių, su penio ir sėklidžių žiedais, tuščiavidurių, itin realistiškų ir kitokių strap-on, skirtų dvigubam įsiskverbimui. Kaina svyruoja priklausomai nuo pasirinkto gamintojo ir jo naudojamų medžiagų. Klasikinį strap-on dvigubam įsiskverbimui galite įsigyti nuo 18,98 € iki 64,98 €. Vibruojančių dvigubam įsiskverbimui skirtų strap-on kaina yra nuo 33,98 €.

Strap-on dvigubam įsiskverbimui Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Jei norite pamaloninti savo antrąją pusę dvigubu malonumu, siūlome strap-on dvigubam įsiskverbimui įsigyti iš Fantasy C-Ringz kompanijos, pasižyminčios aukščiausios kokybės sekso žaislais. Nenusivilsite ir populiariausio pasaulyje  BDSM ir fetišo žaidimų gamintojo Fetish Fantasy siūlomais strap-on dildo. Jums turi ką pasiūlyti ir viena didžiausių pasaulyje erotinių ir sekso prekių kompanija CalExotics. Nepamirškite pasidairyti ir į pikantiškojo Ouch! siūlomus strap-on dvigubam įsiskverbimui.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (10)
 2. (1)
 3. (2)
 4. (2)
Skersmuo, cm
 1. (6)
 2. (10)
 3. (2)
 4. (1)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (4)
 3. (3)
 4. (4)
 5. (3)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis