Kategorijos
Informacija pirkėjui

Strap-on

Seksas su strap-on – tai unikali galimybė išlaisvinti seksualumą, patiriant kai ką naujo, paslaptingo ir ypatingai intymaus, nesvarbu ar esate vyras, ar moteris. Rinkitės iš gausaus ir spalvingo asortimento – klasikiniai, dvigubi, sukurti pradedantiems, vibruojantys, itin realistiški, su klitorine stimuliacija, tuščiaviduriai, be dirželių, kelių dildo rinkiniai...

Sekso žaislai pasižymi didele dydžių, spalvų, formų bei tekstūrų gausa, tad įtiks net išrankiausiems.  Jie yra gaminami iš kokybiškų ir saugių medžiagų, galvojant apie patogumą ir universalumą. Nesvarbu, Jūsų žaislas strap-on vibratorius ar strap-on dildo, viskas, ką Jums tereikia daryti – tiesiog atsipalaiduoti ir judinti klubus...

Strap-on

Klasikinis strap-on – tai reguliuojamo dydžio diržų sistema ar kelnaitės, į kurias įsistato dildo ar falo imitatorius. Pagrindinis šių žaislų skirtumas – dildo. Klasikinio stiliaus, tikroviškas strap-on dildo, skirtas G taško stimuliacijai, ar analinio sekso naujokams, mėgstantiems įvairovę, netgi kelių dildo rinkiniai – išsirinks kiekvienas. Tokios sistemos dėka, Jūs galite ne tik visiškai atsipalaiduoti, bet ir naudotis laisvomis rankomis ir glamonėti savo ar partnerio kūną, sukeldami tikrą maloniausių pojūčių sprogimą. Jei Jūsų išsirinktas dildo ar falo imitatorius turi plokščią pagrindą, galite įsigyti tik diržus ir patirti strap-on sekso malonumą.

Tuščiaviduris strap-on

Strap-on vibratorius ar dildo, įprastai dėvimas vyrų, tačiau jų pranašumą įvertinti gali ir moterys. Tuščiaviduriai – tad prideda ilgio ir apimties, gali būti naudojami erekcijos metu, ar netgi nesusijaudinus. Tai puiki galimybė pratęsti aktą, nesijaudinant, jog baigėte per anksti.

Strap-less

Pažengusiems skirti strap-less tipo sekso žaisliukai, nuo įprastų strap-on skiriasi tuo, jog neturi diržų. Tačiau ir jie gali būti dvejopi – L formos ir su penio žiedais. L formos strap-on dėvimas moters, kai mažesnis žaislo galas yra įvedamas į makštį ir ten yra laikomas įtemptų raumenų pagalba. Kitas galas yra skirtas partneriui, tad malonumu dalinsitės kartu. Strap-on su žiedais, kai dildo laikosi ant penio žiedų pagalba, yra sukurti vaginalinei ir analinei stimuliacijai vienu metu.

Strap-on Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys strap-on leis poroms mėgautis naujais, dar nepatirtais potyriais ir apsikeisti vaidmenimis. Siūlome atkreipti dėmesį į kompanijų Fetish Fantasy, Pipedream, You2Toys siūlomus produktus, o ekstremalesnių pojūčių gerbėjams – LateX kompanijos gaminius. Galėsite rinktis iš įprastų, vibruojančių, dvigubų, tikroviškos išvaizdos ar strap-on be diržų, pačių įvairiausių spalvų, formų ir tekstūrų. Visi jie sukurti tam, jog teiktų beprotišką malonumą.
Filtruoti
Kaina
-
Tipas
 1. (38)
 2. (14)
 3. (14)
 4. (16)
 5. (5)
 6. (11)
 7. (10)
Spalva
 1. (34)
 2. (3)
 3. (5)
 4. (2)
 5. (7)
 6. (2)
 7. (1)
 8. (10)
Skersmuo, cm
 1. (12)
 2. (30)
 3. (28)
 4. (13)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (8)
 3. (3)
 4. (30)
 5. (1)
 6. (6)
 7. (3)
 8. (3)
 9. (4)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis