Stimuliuojančios penio movos

48 prekės

Penio mova – tai unikali priemonė, leidžianti be operacijų, natūraliai padidinti penį bei sustiprinti erekciją ir nutolinti ejakuliaciją. Stimuliuojančios penio movos išsiskiria tuo, jog jų pagrindinė funkcija – suteikti papildomą malonumą Jums arba Jūsų partnerei. Šios movos išorė, arba kartais vidinė pusė, yra padengta iškilia tekstūra: taškeliais, ruoželiais bei spygliukais. Tokia tekstūra įsiskverbimo metu padidina stimuliaciją, kadangi kiekvienas ruoželis glosto Jos vaginalines sieneles.

Stimuliuojančių penio movų kaina

Aukštos kokybės, iš tikroviškų, minkštų ir itin švelnių medžiagų pagamintų penio movų kaina priklauso nuo jų sudėties ir funkcijos. Stimuliuojančios ir kartu penį didinančios movos kainuoja nuo 12,98 €. Paprastesnės, tik stimuliuojantį paviršių turinčios movos kainuoja nuo 4,98 €. Jei norite derinti stimuliuojantį paviršių su vibracijomis, tuomet kaina yra nuo 39,98 €.

Stimuliuojančios penio movos Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninės parduotuvės platus stimuliuojančių penio movų asortimentas leis pasirinkti funkcionaliausias ir savo funkciją gerai atliekančias penio movas. Stimuliuojančių penio movų gamintojai – ToyJoy, Renegade, Love Toy ir kiti – užtikrins, jog kiekvienas ras savo poreikius atitinkančias penio movas. Patikėkite savo malonumą profesionalams!

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 5
 2. 4
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 3
 7. 27
Gamintojas
 1. 1
 2. 10
 3. 2
 4. 2
 5. 1
 6. 3
 7. 3
 8. 4
 9. 2
 10. 2
 11. 4
 12. 6
 13. 8
Daugiau
Prekės 3048

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis