Suvaržymo sistemos

20 prekių

Jūs dažnai svajojate apie galimybę pasijusti visagaliu (-e) ir bučiuoti švelnias bei nuolankias lūpas? O galbūt trokštate atsiduoti antros pusės dominavimui ir paklusti visiems įgeidžiams? Jei Jūsų atsakymas teigiamas, išmėginkite suvaržymo, aistros bei galios žaidimus, kuriems įgyvendinti siūlome itin plačią priemonių įvairovę. Galime pasiūlyti Jums pačių įvairiausių suvaržymo sistemų virvių ar juostų.

Suvaržymo sistemų kaina

Įsigydami suvaržymo sistemą, Jūs dažniausiai gaunate visiškai naują galimybę užsiimti seksu. Rankas ir kojas kartu supančiojantys antrankiai kainuoja nuo 25 €, antrankiai leidžiantys pritvirtinti rankas prie durų – apie 35 €, o antrankiai ir juostos, prikaustančios Jus prie lovos kainuoja nuo 35 €. Suvaržymo juostas ir virves galite įsigyti nuo 7 iki 20 €. Prabangios, daugiau komponentų turinčios sistemos kainuoja apie 50-70 €.

Suvaržymo sistemos Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Tvirtinkite jas prie lovos, durų, supančiokite rankas kartu su kojomis, rinkitės sistemas neleidžiančias suglausti kojų, ar tiesiog suriškite rankas už nugaros. Visos, mūsų parduotuvėje siūlomos prekės yra komfortabilios lengvai pritvirtinamos ir saugios. Skandalingoje Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcijoje rasite sistemas, suteikiančias nemažai suvaržymo galimybių. Taip pat atkreipkite dėmesį į Fetish Fantasy ir Ouch! prekes.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 17
 2. 3
Gamintojas
 1. 3
 2. 1
 3. 1
 4. 1
 5. 1
 6. 1
 7. 1
 8. 1
 9. 7
 10. 1
 11. 1
 12. 1
Daugiau
Prekės 2020

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis