Kategorijos
Informacija pirkėjui
Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcija

Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcija

„Aš Ieva Edeno sode, o jis gundantis žaltys, kuriam negaliu atsispirti.“ – Anastasija Still, „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogija pristato malonumo produktus ir aksesuarus milijonams žmonių visame pasaulyje, unikaliu ir žaismingu būdu. Pirmą kartą legendiniai daiktai, aprašyti bestseleriais visame pasaulyje tapusiose knygose, tapo prieinami kiekvienam iš Jūsų.

Pristatome Jums Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekciją, sukurtą bendradarbiaujant kartu su knygų autore E L James.

Kolekcija apima viską, nuo vibratorių, iki saldžiojo pėrimo botagėlių ir bizūnų. Galite įsigyti absoliučiai visus sekso žaisliukus, paminėtus trilogijoje: garsųjį Kristiano Grėjaus kaklaraištį, vaginalinius kamuoliukus, teikiančius ne tik didelį malonumą, bet ir naudą, erotiškąsias kaukes, kurias knygos herojai dėvėjo BDSM vakarėlyje. Žinoma, negalime pamiršti ir analinių žaisliukų. Kolekcijoje galite rasti net keletą analiniam seksui skirtų žaislų, kurie gundys ir vilios, žadėdami nepamirštamą malonumą. Jaudinančiai intriguojantys suvaržymo žaidimai, kuriuos galėsite išbandyti su juostomis, virvėmis, diržų sistemomis, satininiais ir atlasiniais raiščiais bei antrankiais...

Visa kolekcija pagaminta tik iš kokybiškų, saugių medžiagų. Gundanti, intriguojanti ir atverianti duris į malonumų pasaulį – tai Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcija.

 

Filtruoti
Kaina
-
Kategorija
 1. (22)
 2. (8)
 3. (1)
 4. (4)
 5. (9)
 6. (8)
 7. (3)
 8. (1)
 9. (8)
 10. (30)
 11. Daugiau
Spalva
 1. (1)
 2. (1)
 3. (49)
 4. (14)
 5. (14)
 6. (2)
 7. (1)
 8. (5)
 9. (2)
 10. (2)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis