Kategorijos
Informacija pirkėjui

Seksualūs chalatai

Jei ieškote kažko elegantiško, o kartu ir seksualaus, gundantis chalatėlis yra tai, ko Jums reikia. Apsigobusi permatomu tiuliu ar žvilgančiu satinu jausitės tiesiog nuostabiai. Galime pasiūlyti trumpesnius itin seksualius ir netgi labai subtilius ilgesnius modelius. Puošti nėriniais, raukiniais ir kitomis detalėmis, įvairiausių spalvų, ypatingoms progoms dviese ar tiesiog kasdienai.

Chalatų kaina

Jūs tikrai turite savo mėgstamą spalvą ar idealiai Jūsų figūrai tinkantį drabužių siluetą. Siūlome platų peniuarų pasirinkimą, todėl pas mus galite išsirinkti ir apdarą kainuojantį nuo 25 €. Apie 30 € eurų kainuojantis apatinis trikotažas yra puoštas aukštesnės kokybės nėriniais ar kitomis detalėmis. Už 35- 40 € gali išsirinkti komplektą, kuriame rasite ne tik chalatą, bet ir prie jo derančius naktinukus.

Chalatai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Apgobkite kūną seksualiu chalatu ir įteikite dovaną jo akims. Chalatus galite dėvėti kartu su naktinukais, tačiau jie ant nuogo kūno atrodo tiesiog ypatingai, o Jūs atrodysite tiesiog nuostabiai! Prie daugumos mūsų siūlomų seksualių chalatų yra ir derančios kelnaitės. Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome platų peniuarų ir chalatėlių iš Obssesive, Passion, Livia Corsetti ir kitų gamintojų, pasirinkimą.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis