Ekologiška intymi kosmetika

15 prekių

Didžiuojamės, galėdami Jums pristatyti ekologiškus, sertifikuotus intymiosios kosmetikos produktus. Ši kosmetika pagaminta naudojant natūralius, ekologiškus ingredientus. Mūsų siūlomi produktai yra be parabenų, dirbtinių dažų ir kvapų, sintetinio alkoholio ir kitų odai kenksmingų ingredientų ar nereikalingų priemaišų. Ekologiški lubrikantai, masažiniai aliejai, žvakės, įvairūs kremai ir geliai bei kita intymi kosmetika, sukurta vertinantiems natūralumą, sveiką gyvenseną, saugumą ir kokybę.

Ekologiškos kosmetikos kaina

Gaminant ekologišką kosmetiką, naudojamos natūralios medžiagos, taigi jų kaina yra šiek tiek aukštesnė. Ekologišką lubrikantą galite įsigyti išleidę apie 10 eurų, nedidelę žvakę masažui –7 €, ekologišką sekso žaislų valiklį – 12 €, o ekologiškas, kvapnus ir kokybiškas masažo aliejus kainuoja apie 20 €.

Ekologiška kosmetika Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Ekologija užkariauja Jūsų miegamąjį! Mūsų asortimente rasite žinomų gamintojų vardus, tokius kaip System JO, Intimate Earth ir Shunga, puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčius Joy Division gaminius. Išsirinkite pirkėjų itin mėgstamą ir vertinamą ekologiška intymi kosmetika Jam ir Jai.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 1
  2. 7
  3. 2
  4. 2
  5. 3
Prekės 1515

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis