Tikroviški strap-on

30 prekių

Tikroviški strap-on yra gaminami iš švelnaus, minkšto, glotnaus ir kūnui visiškai saugaus silikono, kuris sukuria realistiškumo pojūtį. Ant strap-on dirželių tvirtinamas tikroviškas dildo, kuris yra padengtas venų raštu, turi išraiškingą galvutę ir sėklides. Šis dildo gali būti naudojamas su diržais ir be jų, todėl Jūsų laukia itin didelis, nenusibostantis skirtingų kombinacijų pasirinkimas. Taip pat tikroviški strap-on yra įvairių dydžių, todėl galėsite pasirinkti Jums labiausiai patinkančias apimtis.

Tikroviškų strap-on kaina

Tikroviškų strap-on kaina priklauso nuo to, iš kokių medžiagų jie yra pagaminti. Pavyzdžiui iš aukštos kokybės silikono pagaminti strap-on kainuoja nuo 31,98 €. Tikrą penį imituojantis, odelę turintis King COCK prekės ženklo strap-on kainuoja nuo 98,98 €.

Tikroviški strap-on Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje rasite itin platų tikroviškų strap-on pasirinkimą. Realistiškiausius, tikrą penį imituojančius strap-on sekso žaislus Jums siūlo King COCK, taip pat galite rinktis iš Ouch! ir didelės Fetish Fantasy kolekcijos.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 2
 2. 9
 3. 16
 4. 3
Skersmuo, cm
 1. 7
 2. 25
 3. 8
Gamintojas
 1. 3
 2. 2
 3. 2
 4. 5
 5. 2
 6. 1
 7. 1
 8. 1
 9. 1
 10. 11
 11. 1
Daugiau
Prekės 3030

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis