King COCK

King COCK

51 prekė

Viena didžiausių pasaulyje erotinių prekių gamintoja Pipedream pristato išskirtinę savo prekių liniją – King COCK.

Tai aukščiausios kokybės tikroviškų dildo linija, kurios kiekvienas gaminys yra rankų darbo, su itin realistiškai išreikšta penio galvute, venomis, ar net sėklidėmis. Klasikinio modelio dildo turi itin stiprius siurbtukus, leidžiančius tvirtai priklijuoti dildo prie bet kurio lygaus paviršiaus: grindų, sienos, stalo ir mėgautis žaidimais saugiai ir komfortiškai. Šiuos dildo taip pat galima naudoti kaip strap-on žaislus, įstačius juos į specialius, tam skirtus žaislus. Kiti šios linijos gaminiai – dvigubi dildo, vibruojantys dildo bei falo imitatoriai, tuščiaviduriai strap-on dildo bei kiti net labai pikantiški ir išskirtiniai žaislai. Ši linija taip pat turi išskirtinę Plius kategoriją, kurioje pristato specialius, Dual Density dildo, pasižyminčią ypatingu tikroviškumu. 

King COCK trokšta patenkinti kiekvieno fantazijas bei įgeidžius, todėl siūlo pačių įvairiausių dydžių, nuo mažų, iki įspūdingai didelių, bei skirtingų spalvų ir atspalvių dildo. Natūralios, kūno spalvos, švelnios, rusvos, ar egzotiškos juodos – sau atspalvį tikrai išsirinks kiekvienas ar kiekviena.

King COCK dildo ir falo imitatoriams naudojama medžiagos „Fanta Flesh“ technologija, leidžianti sukurti itin tikrovišką, minkštą ir švelnų paviršių, imituojantį odą. Pagaminti JAV, naudojant visiškai saugias, antialergines medžiagas, nenaudojant pavojingų medžiagų. Tai aukščiausios klasės gaminiai, kuriais nenusivils nei vienas.

Sukurti taip, jog dovanotų pačią realistiškiausią, įmanomą patirtį, turintys milijonus gerbėjų visame pasaulyje, drąsiai gali leisti sau vadintis „geriausiais pasaulyje“ tikroviškais dildo.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 15
 2. 49
 3. 1
 4. 4
 5. 4
Spalva
 1. 5
 2. 4
 3. 4
 4. 28
 5. 4
 6. 6
Prekės 3051

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis