Antkakliai ir pavadėliai

26 prekės

Pažabokite savo antrąją pusę ir būkite tikras, kad kontroliuojate situaciją. Aštrių pojūčių mėgėjai gali rinktis įvairiausių rūšių antkaklius, derinti juos kartu su pavadėliais, taip pat su rankų ir/ar kojų antrankiais,  o jei ir tai nepakankamai ekstremalu, tuomet galite pasirinkti antkaklį kartu su spenelių spaustukais. Prikaustykite savo antrąją pusę prie savęs ir įsijauskite į Dominanto ir Nuolankiojo vaidmenis. Su šiuo aksesuaru galėsite žaisti BDSM žaidimus kaip šeimininkas ir vergas, šeimininkas ir jo gyvūnas, kaip prižiūrėtojas ir kalinys ar bet kas, ką tik sugalvos Jūsų fantazija. Antkakliai yra pagaminti iš dirbtinės odos, metalo, yra reguliuojamo dydžio, todėl tiks beveik kiekvienam. Pavadėlis gali būti dirbtinės odos dirželis ar diržas su kilpa gale, arba sunki grandinė, kuri išlaikytų net ir stipriausią žvėrį...

Antkaklių ir pavadėlių kaina

Ekstremalius žaidimus mėgstantys gali rinktis įvairių stilių ir spalvų, puošnius, dirbtinės odos, itin kokybiškus antkaklius ir pavadėlius, kurie gali būti rinkinyje kartu su pavadėliu ar antrankiais. Nuo gaminio medžiagų, gamintojo ir komplektacijos priklauso ir antkaklio kaina, kuri gali svyruoti nuo 15 € iki 70 €. Geriausią variantą ras kiekvienas!

Antkakliai ir pavadėliai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Norintiems išbandyti aštrius suvaržymo žaidimus siūlome rinktis antkaklius ir pavadėlius iš itin kokybiškos ir BDSM ekspertų sukurtos Kink by Doc Johnson kolekcijos. Beveik kiekvienas ras ką išsirinkti ir iš šiurkštiems fetišo žaidimams sukurtos Ouch! kolekcijos. Nepamirškite ir populiariojo BDSM ir fetišo žaislų ir aksesuarų gamintojo Fetish Fantasy.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 1
 2. 19
 3. 2
 4. 1
 5. 1
 6. 1
Gamintojas
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 2
 5. 2
 6. 1
 7. 3
 8. 2
 9. 2
 10. 1
 11. 4
Daugiau
Prekės 2626

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis