BDSM ir fetišo rinkiniai

42 prekės

Išdrįskite ir nustebinkite ne tik save, bet ir savo antrąją pusę. Išsirinkite vieną iš BDSM ir fetišo prekių rinkinių ir kartu atverkite duris į ekstremalesnių meilės žaidimų pasaulį. Mūsų siūlomuose rinkiniuose rasite absoliučiai viską, kas leis Jums mėgautis uždraustomis fantazijomis: jaudinančius botagėlius, kaitinančias mentes, šilkines ar odines akių kaukes, provokuojančius antkaklius bei antrankius ir netgi suvaržymo sistemas. Platus rinkinių asortimentas įtiks net ir išrankiausiųjų įgeidžiams.

BDSM ir fetišo rinkinių kaina

Rinkiniai gali tapti puikiu BDSM žaidimų startu, kuomet dar nežinote, kas Jums ir Jūsų antrajai pusei labiausiai patinka. Paprasčiausius, 2-3 dalių rinkinius galite įsigyti už 15-20 €. Didesni, daugiau dalių turintys rinkiniai ar suvaržymo sistemos, kainuoja daugiau – nuo 30 iki beveik 100 €. Tačiau juose galite rasti ir antrankius, botagėlius, kaukes, ar netgi vibruojančių žaisliukų. Aukščiausios kokybės ir prabangiausieji BDSM rinkiniai iš LELO gali kainuoti ir apie 130 €

Rinkiniai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Jauskite, kaip vis smarkiau plaka Jūsų širdis, kaista kūnas su kiekvienu iš dėžės traukiamu nauju aksesuaru ir nesustokite – išbandykite viską. Skandalingoje Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcijoje rasite sistemas ir rinkinius, suteikiančius nemažai suvaržymo galimybių. Taip pat atkreipkite dėmesį į Fetish Fantasy ir Ouch! rinkinius. Primename, jog nors visi rinkiniuose esantys daiktai yra saugūs, vis dėlto rekomenduojame naudotis saugumo instrukcijomis.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 3
 2. 32
 3. 3
 4. 1
 5. 1
 6. 1
Gamintojas
 1. 2
 2. 1
 3. 1
 4. 4
 5. 2
 6. 2
 7. 1
 8. 8
 9. 14
 10. 2
 11. 1
 12. 1
 13. 3
Daugiau
Prekės 3042

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis