Kategorijos
Informacija pirkėjui

Seksualios liemenėlės ir komplektai

Siūlome Jums nustebinti savo antrąją pusę ir miegamajame išmėginti drąsesnes liemenėles ar komplektukus, atidengiančius Jūsų intymiąsias vieteles ir kaitinančias kraują. Galite rinktis elegancija dvelkiančius intymiuosius drabužėlius, ar nėriniais dekoruotą garderobą. Ir visa tai ne tik romantiškoms ar ypatingoms progoms, bet ir kasdienybės paįvairinimui.

Liemenėlių ir komplektų kaina

Mūsų asortimente yra apatinio trikotažo komplektų pagal kiekvienos skonį, reikalavimus ir figūrą. Šie seksualūs drabužėliai mūsų parduotuvėje kainuoja nuo 7,98 €. Žvalgantis į komplektus, kainuojančius apie 20-30 € galite rinktis iš įvairių stilių ir spalvų, netgi trijų dalių rinkinių. Virš 30 € kainuojantys seksualūs komplektai išsiskiria aukštesne kokybe, įdomesniais modeliais ar kirpimais.

Liemenėlės ir komplektai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Seksualūs, gundantys, elegantiškai subtilūs ar erotiškai atviri apatinio trikotažo komplektai laukia Jūsų, mielos damos! Dviejų ar trijų dalių, liemenėlės ir kelnaičių komplektai puošti įvairiausių spalvų nėriniais, kaspinėliais ar kristalais. Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome platų, liemenėlės ir kelnaičių komplektų iš Obssesive, Leg Avenue, Baci ir kitų gamintojų, pasirinkimą.

Filtruoti
Kaina
-
Dydis
 1. (17)
 2. (77)
 3. (80)
 4. (76)
 5. (50)
 6. (10)
 7. (7)
Spalva
 1. (9)
 2. (58)
 3. (9)
 4. (1)
 5. (2)
 6. (1)
 7. (1)
 8. (1)
Gamintojas
 1. (8)
 2. (4)
 3. (8)
 4. (17)
 5. (4)
 6. (35)
 7. (6)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis