Suvaržymo juostos ir virvės

29 prekės

Svajojate apie aštresnius pojūčius intymiame gyvenime? Mėgstate dominuoti ir kontroliuoti? O galbūt Jums patinka paklusti ir užimti Nuolankiojo poziciją? Tuomet siūlome išbandyti suvaržymo žaidimus. Supančiokite savo antrąją pusę švelniomis, odos nežalojančiomis virvėmis ir juostomis, kontroliuokite kiek ir kaip laisvai Jūsų Nuolankusis (-ioji) galės judėti. Išmėginkite BDSM žaidimus virvėmis ir/ar juostomis suvaržydami mylimojo rankas, kojas, krūtis, lytinius organus, kūną. Nepamirškite laikytis saugumo ir nuolat stebėti partnerį (-ę), o iškilus pavojui, tuoj pat nutraukti žaidimus.

Suvaržymo juostų ir virvių kaina

Galime pasiūlyti įvairiausių ilgių, spalvų, storių suvaržymo virvių bei juostų. Mūsų parduotuvėje suvaržymo virvių galite įsigyti nuo 3 € iki 50 €, o juostos paprastai kainuoja nuo 7 € iki 32 €. Kaina priklauso nuo produkto ilgio, pločio ir medžiagos, iš kurios jis pagamintas.

Suvaržymo juostos ir virvės Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų parduotuvėje siūlomos suvaržymo juostos ir virvės yra saugios kūnui ir komfortabilios. Juostos yra nelimpančios prie odos, todėl neišraus Jūsų plaukelių nuo odos, o virvės – švelnios ir kokybiškos, tad nenutrins odos. Siūlome įsigyti kokybiškų suvaržymo juostų ir virvių iš Ouch!, kurie savo asortimentą skiria šiurkštiems ir švelniems fetišo žaidimams. Taip pat nepamirškite ir populiariausio BDSM, fetišo ir suvaržymo žaidimų prekių gamintojo – Fetish Fantasy, kurio asortimentas itin platus. Suvaržymo prekių gausa Jus nustebins ir skandalingojoje Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcijoje.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 1
 2. 16
 3. 7
 4. 1
 5. 1
 6. 1
 7. 1
 8. 1
 9. 1
Gamintojas
 1. 2
 2. 4
 3. 1
 4. 5
 5. 1
 6. 1
 7. 1
 8. 6
 9. 7
 10. 1
Prekės 2929

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis