Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibruojantys kiaušinėliai

Nedideli, ovalios formos vibratoriai, gali būti naudojami vaginalinei ir išorinių erogeninių zonų stimuliacijai. Dėl savo mažo dydžio yra nepastebimi ir diskretiški, lengvai gali tapti Jūsų paslaptimi. Nors ir maži, tačiau dažniausiai vibruoja pakankamai stipriai, galima rinktis įvairias vibracijos programas. Vibruojantys kiaušinėliai dažniausiai turi pultelius, sujungtus su kiaušinėliu laidu, ar belaidžius, o kai kurie modeliai gali būti valdomi ir išmaniąja programėle.

Vibruojančių kiaušinėlių kaina

Kiaušinėlių kaina priklauso nuo vibracijos programų kiekio, funkcijų bei galimybių, gamintojo ir naudojamų medžiagų. Iš plastiko pagamintą, laidu su pulteliu sujungtą kiaušinėlį, veikiantį su elementais galite įsigyti nuo 12,98 €. Investavus 50 € jau galima įsigyti netgi išmanųjį žaisliuką. Jei pageidaujate silikoninio, belaidžio, įkraunamo kiaušinėlio, jų kainos prasideda nuo 69,98 €. Plati spalvų, dydžių ir kainų įvairovė leis kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkantį.

Vibruojantys kiaušinėliai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Naujausiomis technologijomis žavintys, spalvingi ir žaismingi vibruojantys kiaušinėliai įneš daug šviesių ir ryškių spalvų į Jūsų intymųjį pasaulį. Platus mažųjų sekso žaisliukų asortimentas leidžia Jums pasiūlyti Jums pačius įvairiausius – pradedant prabangiaisiais LELO ir stilingaisiais Svakom, moderniaisiais OVO, išmaniaisiais Lush, Coco ir Flamingo, baigiant puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčiais ToyJoy, Vibe Therapy ir CalExotics vibruojančiais kiaušinėliais.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (6)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (12)
 5. (4)
 6. (1)
 7. (1)
Skersmuo, cm
 1. (1)
 2. (4)
 3. (26)
 4. (1)
Gamintojas
 1. (3)
 2. (2)
 3. (1)
 4. (1)
 5. (5)
 6. (2)
 7. (2)
 8. (2)
 9. (2)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis