Tikroviškos

48 prekės

Tikroviška penio mova, kaip ir įprastos movos, didina penio apimtį ir prideda papildomus ilgio centimetrus, tačiau išsiskiria tikroviška išvaizda. Dažniausiai šviesesnės ar tamsesnės kūno spalvos, su standesniu pilnaviduriu galiuku, gali pailginti penį net iki 7 ar daugiau centimetrų. Tikroviškos penio movos turi realistišką galvutę, dažnai yra su stimuliuojančiu venų raštu, kai kurios jų turi žiedus sėklidėms, kurie ne tik padeda movoms nenusmukti, bet ir gali atitolinti ejakuliaciją.

Tikroviškų penio movų kaina

Tikroviškų penio movų kaina priklauso nuo gamintojo ir medžiagų, iš kurių jos yra pagamintos. Itin tikroviškos, minkštų paviršių ir realistiškos išvaizdos penio movos kainuoja nuo 60 €. Paprastesnės, iš gumos pagamintos penio movos kainuoja apie 15 €. Užtikriname, jog siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

Tikroviškos penio movos Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Platus Romantika.lt tikroviškų movų asortimentas leis išsirinkti Jūsų porai tinkamiausią movą. Rinkdamiesi movą visada pasitarkite su moterimi, kokie jos lūkesčiai dydžio klausimu, nes gilesniu įsiskverbimu mėgausis Ji. Kokybiškos penio movos iš Pipedream, Blush ir RealRock gali paįvairinti Jūsų seksualinį gyvenimą.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 37
 2. 11
Gamintojas
 1. 1
 2. 12
 3. 4
 4. 2
 5. 2
 6. 21
 7. 1
 8. 3
 9. 2
Prekės 3048

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis