Tenga

Tenga

77 prekės

Tenga – tai išskirtinis dizainas, aukščiausia kokybė, naujausios technologijos ir neapsakomas malonumas Jums, tiesiai iš tekančios saulės šalies – Japonijos.

Milijonų vyrų visame pasaulyje mėgstami ir vertinami Tenga masturbatoriai žavi diskretiška išvaizda ir dizainu, pelniusiu daugybę tarptautinių apdovanojimų. Masturbatoriai skirstomi į keturias grupes: puodeliai, atverčiamieji vibratoriai, kiaušiniai ir 3D. Tenga unikalūs tuo, jog jie nesiekia imituoti natūralios vaginos išvaizdos, kaip kad daro kiti gamintojai, o pasitelkia pačias įvairiausias tekstūras, padedančias pasiekti didžiausią pasitenkinimą. Elegantiški, patogūs masturbatoriai gaminami iš unikalios, patentuotos medžiagos, pasižyminčios antibakterinėmis savybėmis, švelnumu ir minkštumu.

Specialiai moterų malonumui kompanija siūlo modernaus, minimalistinio dizaino masažuoklius Iroha, kurie sukurti taip, kad idealiai atkartotų moters kūno linkius. Pastelinių spalvų, gundančių, stimuliuojančių formų Iroha, pagaminta iš itin švelnios, dulkėms atsparios medžiagos, pamalonins savo šeimininkę tiek solo, tiek poros žaidimų metu...

Kompanija taip pat kuria mažus, žaismingų spalvų, bet itin galingus vibratorius poroms, penio žiedus, sukurtus taip, jog teiktų malonumą abiem ir aukštos kokybės, vandens pagrindo lubrikantus, švelnius kaip šilkas, tinkančius net jautriausiai odai ir užtikrinančius itin ilgą drėgmės efektą.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 1
 2. 7
 3. 5
 4. 2
 5. 69
 6. 3
 7. 1
 8. 6
 9. 4
Spalva
 1. 12
 2. 8
 3. 2
 4. 1
 5. 2
 6. 1
 7. 1
 8. 2
Prekės 3077

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis