Vibruojančios penio movos

22 prekės

Penio mova – tai unikali priemonė, leidžianti be operacijų, natūraliai padidinti penį bei sustiprinti erekciją ir nutolinti ejakuliaciją. Vibruojanti penio mova išsiskiria tuo, jog ji turi įstatomą vibruojančią kulką, kuri vibracijas paskleidžia per visą movos paviršių. Ši mova užtikrina, jog papildoma stimuliacija galės mėgautis abu partneriai – galinga vibracija stimuliuos tiek Jo pasididžiavimą, tiek Jos vaginalines sieneles. Pasinerkite į vibracijų teikiamą malonumo pasaulį kartu!

Vibruojančių penio movų kaina

Vibruojančių penio movų kaina priklauso nuo turimų vibracijos funkcijų bei medžiagų, iš kurių jos yra pagamintos. Paprastos, vieną vibracijos funkciją turinčios penio movos kainuoja nuo 6,98 €. Daugiau vibracijos funkcijų turinčios ir iš tikroviškų medžiagų pagamintos, vibruojančios penio movos kainuoja nuo 39,98 €.

Vibruojančios penio movos Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninės parduotuvės platus vibruojančių penio movų asortimentas leis pasirinkti funkcionaliausias ir savo funkciją gerai atliekančias penio movas. Vibruojančių penio movų gamintojai – Love Toy, Pipedream, Renegade ir kiti – užtikrins, jog kiekvienas ras savo poreikius atitinkančias penio movas.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 6
 2. 3
 3. 1
 4. 7
 5. 1
 6. 4
Gamintojas
 1. 1
 2. 5
 3. 1
 4. 5
 5. 3
 6. 1
 7. 3
 8. 2
 9. 1
Prekės 2222

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis