Kategorijos
Informacija pirkėjui

Intymi kosmetika

Intymiųjų vietų kosmetika gali tapti nepamainoma Jūsų seksualinio gyvenimo dalimi, ar netgi padėti išspręsti daugelį Jus varginančių problemų. Norinčioms mėgautis nepakartojamais orgazmais, siūlome gelius, stimuliuojančius spenelius, klitorį ar G tašką, purškalus ar kremus. Vyrus kamuojančias erekcijos bei ankstyvos ejakuliacijos problemas galima išspręsti kremų ir specialių purškalų pagalba. Tiek vyrai, tiek moterys gali rinktis įvairią stimuliuojančią kosmetiką ir kartu patirti kur kas intensyvesnius pojūčius. Na, o vis dar nedrįstantys išmėginti analinių sekso, į pagalbą turėtų pasitelkti analinius purškalus, kurie atpalaiduos ir paruoš Jūsų intymias vieteles naujiems, nepamirštamiems pojūčiams.

Intymi kosmetika moterims

Spenelius, klitorį ar G tašką stimuliuojantys geliai, kremai ir purškalai leidžia mėgautis intensyvesniais bei stipresniais pojūčiais. Naudokite šią kosmetiką savo malonumui arba tam, kad pasiektumėte naujas palaimos aukštumas su partneriu.

Intymi kosmetika vyrams

Kremai, geliai ir purškalai sukurti taip, jog suaktyvintų kraujotaką, stimuliuotų ir leistų ne tik pasiekti stipresnę erekciją, bet ir išlaikyti ją kuo ilgiau. Didesnė ištvermė, gaivus, šaldantis efektas ar maloni stimuliacija suteiks stipresnį malonumą ir Jam, ir Jai.

Ekologiška kosmetika

Ekologiški lubrikantai, masažiniai aliejai ir žvakės su ekologiškais ingredientais, bei kita intymi kosmetika, sukurta vertinantiems natūralumą, saugumą ir kokybę. Pirkėjų itin mėgstama ekologiška kosmetika tinka net jautrią odą turintiems žmonėms.

Analiniam seksui

Priemonės, sukurtos specialiai analiniams žaidimams, gali atpalaiduoti raumenis, raminti ar palengvinti įsiskverbimą. Kremai, geliai ir purškalai net ir pirmąją analinio sekso patirtį pavers komfortiška, saugia ir malonia.

Intymi kosmetika Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt Jums atrinkome garsiausių pasaulio gamintojų intymiąją kosmetiką. Siūlome išmėginti aukščiausios kokybės, natūralios sudėties Shunga kosmetiką, Sensuva produktus, sukurtus aukštesnio lygio pojūčiams dviese. Spalvingoji KamaSutra siūlo pačiais įvairiausiais aromatų kokteiliais pagardintus gaminius. Atkreipkite dėmesį į aukščiausią kokybę garantuojančius Pjur, HOT ar System JO gaminius, Bijoux Indiscrets dvejopo poveikio lūpų blizgesius, Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcijos produktus, ekologiškus Joy Division lubrikantus... Bandykite. Žaiskite. Mėgaukitės.

Filtruoti
Kaina
-
Skirta
 1. (51)
 2. (49)
 3. (4)
 4. (18)
 5. (9)
 6. (2)
 7. (6)
 8. (10)
 9. (9)
 10. (18)
Veikimas
 1. (20)
 2. (19)
 3. (84)
 4. (10)
 5. (3)
 6. (5)
 7. (6)
 8. (14)
 9. (10)
 10. (1)
Gamintojas
 1. (10)
 2. (24)
 3. (11)
 4. (16)
 5. (12)
 6. (29)
 7. (16)
 8. (6)
 9. (26)
 10. (6)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis