Intymi kosmetika

269 prekės

Kosmetika intymioms zonoms gali tapti nepamainoma Jūsų seksualinio gyvenimo dalimi, ar netgi padėti išspręsti daugelį Jus varginančių problemų. Norinčioms mėgautis nepakartojamais orgazmais, siūlome gelius, stimuliuojančius spenelius, klitorį ar G tašką, purškalus ar kremus. Vyrus kamuojančias erekcijos bei ankstyvos ejakuliacijos problemas galima išspręsti kremų ir specialių purškalų pagalba. Tiek vyrai, tiek moterys gali rinktis įvairią stimuliuojančią kosmetiką ir kartu patirti kur kas intensyvesnius pojūčius. Na, o vis dar nedrįstantys išmėginti analinio sekso, į pagalbą turėtų pasitelkti analinius purškalus, kurie atpalaiduos ir paruoš Jūsų intymias vieteles naujiems, nepamirštamiems pojūčiams.

Intymi kosmetika moterims

Spenelius, klitorį ar G tašką stimuliuojantys geliai, kremai ir purškalai leidžia mėgautis intensyvesniais bei stipresniais pojūčiais. Naudokite šią kosmetiką savo malonumui arba tam, kad pasiektumėte naujas palaimos aukštumas su partneriu.

Intymi kosmetika vyrams

Kremai, geliai ir purškalai sukurti taip, jog suaktyvintų kraujotaką, stimuliuotų ir leistų ne tik pasiekti stipresnę erekciją, bet ir išlaikyti ją kuo ilgiau. Didesnė ištvermė, gaivus, šaldantis efektas ar maloni stimuliacija suteiks stipresnį malonumą ir Jam, ir Jai.

Ekologiška kosmetika

Ekologiški lubrikantai, masažiniai aliejai ir žvakės su ekologiškais ingredientais, bei kita intymi kosmetika, sukurta vertinantiems natūralumą, saugumą ir kokybę. Pirkėjų itin mėgstama ekologiška kosmetika tinka net jautrią odą turintiems žmonėms.

Stimuliuojanti intymi kosmetika

Išmėginkite spenelius, G tašką, klitorį, vaginą, penį, sėklides ar kitas erogenines zonas stimuliuojančius kremus, serumus, gelius, purškalus ar balzamus ir džiaukitės įspūdingiausiu seksu Jūsų gyvenime. Kokybiška kosmetika papildomai suteiks Jums dilgčiojančius, šaldančius, šildančius ir kitokius stimuliuojančius efektus.

Oraliniam seksui

Priemonės, skirtos oraliniam seksui, leis mėgautis juo dar labiau nei lig šiol. Priklausomai nuo pasirinkto gaminio, Jūs galėsite džiaugtis ne tik maloniais skoniais, stimuliuojančiais efektais, bet ir atpalaiduojančiais gerklės raumenis, pykinimą mažinančiais purškalais, tad be diskomforto jausmo galėsite drąsiau ir aistringiau patenkinti partnerį.

Vaginą siaurinanti kosmetika

Atgaukite pasitikėjimą savimi ir vėl mėgaukitės kokybišku seksu. Vaginą siaurinantys ir stangrinantys kremai bei geliai padės atgauti glaudumo pojūtį sueities metu. Pasikeitimus taip pat pajus ir įvertins ir Jūsų partneris.

Ejakuliaciją nutolinanti kosmetika

Ilgiau mėgaukitės sueities malonumu naudodami įvairiausius ejakuliaciją nutolinančius kremus, gelius ir purškalus. Gaivūs ir šaldantys efektai nenumalšins patiriamo malonumo. Išvarykite iš proto savo mylimąją ilgiau trunkančiu seksu.

Erekciją stiprinanti kosmetika

Erekciją stiprinanti kosmetika papildomai stimuliuoja Jūsų penį, suaktyvina kraujotaką, todėl Jūsų erekcija tampa itin tvirta ir standi. Šiais pasikeitimais džiaugsitės ne tik Jūs, bet ir Jūsų partnerė.

Analiniam seksui

Priemonės, sukurtos specialiai analiniams žaidimams, gali atpalaiduoti raumenis, raminti ar palengvinti įsiskverbimą. Kremai, geliai ir purškalai net ir pirmąją analinio sekso patirtį pavers komfortiška, saugia ir malonia.

Intymi kosmetika Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt Jums atrinkome garsiausių pasaulio gamintojų intymiąją kosmetiką. Siūlome išmėginti aukščiausios kokybės, natūralios sudėties Shunga kosmetiką, Sensuva produktus, sukurtus aukštesnio lygio pojūčiams dviese. Atkreipkite dėmesį į aukščiausią kokybę garantuojančius Pjur, Hot ar System JO gaminius, Bijoux Indiscrets dvejopo poveikio lūpų blizgesius, Intimate Earth produktus, ekologiškus Joy Division lubrikantus... Bandykite. Žaiskite. Mėgaukitės.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Skirta
 1. 6
 2. 6
 3. 66
 4. 2
 5. 14
 6. 43
 7. 86
 8. 1
 9. 25
 10. 18
 11. 25
Veikimas
 1. 19
 2. 4
 3. 28
 4. 26
 5. 20
 6. 8
 7. 7
 8. 105
 9. 2
Gamintojas
 1. 3
 2. 1
 3. 13
 4. 1
 5. 5
 6. 13
 7. 7
 8. 5
 9. 8
 10. 2
 11. 6
 12. 38
 13. 13
 14. 3
 15. 11
 16. 6
 17. 2
 18. 4
 19. 19
 20. 4
 21. 9
 22. 8
 23. 9
 24. 27
 25. 10
 26. 11
 27. 3
 28. 5
 29. 4
 30. 9
 31. 4
 32. 1
 33. 5
Daugiau
Prekės 30269

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis