Pjur

Pjur

57 prekės

Kompanijos Pjur misija – paneigti mitus ir patvirtinti tiesą, jog lubrikantai yra itin svarbi ir visiškai negėdinga kiekvieno suaugusio žmogaus intymaus gyvenimo dalis. Pjur, atsižvelgdama į pirkėjų poreikius, savo produkciją skiria į kelias prekių linijas: Classic, Her, His, Med, Analyse, Backdoor, Basic ir Cult.

Classic – tai laiko ir pirkėjų patikrinta ir įvertinta linija, siūlanti pagal klasikinę formulę pagamintus lubrikantus. Itin koncentruotas silikono pagrindo lubrikantas Original, šiek tiek už jį skystesnis Light, gelio konsistencijos Gel, vandens pagrindo lubrikantas Aqua – vieni perkamiausių pasaulyje, kuriais pasitiki tūkstančiai patenkintų pirkėjų.

Lubrikantai iš Her linijos pasižymi itin švelnia sudėtimi, kuri atkartoja moters natūralią drėgmę. Pjur pirkėjoms siūlo rinktis iš vandens ar silikono pagrindo lubrikantų. Vyrams skirti His lubrikantai yra sodresnės konsistencijos, ilgiau išliekantys ir visiškai saugūs naudoti kartu su latekso prezervatyvais.

Analyse ir Backdoor – tai lubrikantai sukurti specialiai analiniam seksui. Vandens ir silikono pagrindo lubrikantai užtikrina, jog pojūčiai žaidimų metu sukeltų tik malonumą.

Med kategorija – tai natūraliais ingredientais papildyti lubrikantai, garantuojantys švelnesnį, tačiau ne mažiau efektyvų poveikį. Jie nesukelia alergijos, o savo kokybe ir ilgai išliekančiomis savybėmis nenusileidžia kitiems.

Basic kategorija – tai pigesnė lubrikantų serija. Šie lubrikantai kokybiški, antialerginiai, tinka naudoti su latekso prezervatyvais.

Pjur asortimente galite rasti erotinių žaislių valiklių Clean ir latekso priežiūrai skirtų priemonių Cult. Šie unikalūs produktai palengvina sekso žaislų ir drabužių priežiūrą.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 42
 2. 11
 3. 20
 4. 4
 5. 4
Veikimas
 1. 1
 2. 1
 3. 3
 4. 3
 5. 2
 6. 1
 7. 5
Prekės 3057

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis