Šaldantys lubrikantai

21 prekė

Visiems puikiai žinoma, jog lubrikantas yra neatsiejama kokybiškų intymių santykių dalis – jis papildo natūralią drėgmę, užtikrina ilgą slydimo efektą ir garantuoja lengvus ir malonius įsiskverbimus. Šaldantys vandens ir silikono pagrindo lubrikantai yra ypatingi tuo, jog po keleto arba keliolikos minučių pradėsite jausti malonų, gaivinantį ir jaudinantį šaltuką. Šis poveikis sukels stipresnį susijaudinimą, papildomai stimuliuos ir tai padės orgazmą pasiekti dar greičiau nei anksčiau. Daugelis šaldančių lubrikantų pH atitinka natūralų moters intymių vietų pH, todėl jie tinka itin jautrios odos savininkams.

Šaldančių lubrikantų kainos

Šaldančių lubrikantų kainos priklauso nuo pakuotės talpos. Jei norite išbandyti lubrikanto sukeliamą efektą, rinkitės 30 ml ar 50 ml šaldančius lubrikantus, kurių kaina prasideda nuo 7,98 €. Didesnės, 100 ml ir daugiau talpos pakuotes galite įsigyti nuo 8,98 €. Platus šaldančių lubrikantų pasirinkimas ir geras kainos bei kokybės santykis leis pasirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Šaldantys lubrikantai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt galėsite rinktis iš itin plataus, aukštos kokybės šaldančių lubrikantų asortimento. Galite rinktis iš visame pasaulyje savo kokybe garsėjančio ir itin aukštos kokybės gamintojo System JO siūlomų lubrikantų. Gerą kokybės ir kainos santykį taip pat siūlo Wicked, Stimul8 ir EasyGlide. Šaldantys lubrikantai užtikrins, jog pajusite naujus, dar neatrastus pojūčius, kurie solo ar poros intymių žaidimų metu suteiks svaiginantį malonumą.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Tūris, ml
 1. 3
 2. 5
 3. 8
 4. 8
 5. 3
 6. 4
Gamintojas
 1. 1
 2. 2
 3. 1
 4. 1
 5. 1
 6. 1
 7. 1
 8. 4
 9. 1
 10. 3
 11. 1
 12. 1
 13. 1
 14. 2
Daugiau
Prekės 2121

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis