Prezervatyvų rinkiniai

22 prekės

Tam, kad Jūsų intymus gyvenimas būtų spalvingesnis ir įvairesnis, siūlome išmėginti įvairius prezervatyvų rinkinius, kurie užtikrins aistringus ir visada jaudinančius meilės žaidimus. Jei mėgstate prezervatyvus su skoniais, rinkitės skirtingų skonių rinkinius, o jei mėgstamiausi Jūsų prezervatyvai stimuliuojantys – išbandykite šios rūšies komplektus. Be to, skirtingų rūšių rinkiniai padės nustebinti antrąją pusę kasdien: juose rasite ir stimuliuojančių, ir aromatizuotų bei kitokių rūšių apsisaugojimo priemones. Prezervatyvų rinkiniai yra puiki priemonė apsisaugoti nuo rutinos ir atrasti naujus pojūčius.

Prezervatyvų rinkinių kaina

Prezervatyvų rinkinių kainos svyruoja nuo vienetų skaičiaus bei jų tipo. Jei norite didesnės, 10 vnt. ar 12 vnt. pakuotės, ir trokštate išmėginti prezervatyvus su skoniais arba kelių skirtingų tipų komplektus, tokių rinkinių kaina prasideda nuo 12,98 €. Ieškantiems mažesnių, 3 vnt. ar 5 vnt. įvairių rūšių – stimuliuojančių ar spalvotų – pakuočių, juos galima įsigyti nuo 3,98 €.

Prezervatyvų rinkiniai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninės parduotuvės platus prezervatyvų rinkinių asortimentas leis lengvai ir paprastai išsklaidyti rutiną miegamajame ir kartu patirti kažką naujo. Vertus dėmesio rinkinius Jums siūlo vienas geriausiai pasaulyje žinomų gamintojų Durex. Taip pat verta išbandyti Exs Condoms bei Pasante prezervatyvų rinkinius.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kiekis, vnt.
 1. 3
 2. 10
 3. 9
 4. 8
 5. 1
Kaina
Gamintojas
 1. 2
 2. 2
 3. 7
 4. 1
 5. 3
 6. 5
 7. 2
Prekės 2222

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis